Akrilik-Tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Akrilik Tezgah

Akrilik Tezgah polimerler diğer mineraller ve taştan elde edilen malzemelerle karıştırılarak katı yüzey Corian tezgahı yapılır. Yarım inç kalınlığında tabakalar yapmak için bu karışım kalıplara dökülür.

Başka bir deyişle, katıdır ve tamamen içte ve dışta aynıdır.

Bu karışım, diğer tezgah tiplerinde bulunmayan bazı harika özelliklere ve avantajlara izin verir.

Akrilik tezgahları özel avantajlara sahip dayanıklı bir mutfak tezgahıdır.

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Akrilik ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Aşağıda bulunan tabloda Akrilik ürünleri hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neredeyse sınırsız renk seçenekleri ile Akrilik tezgahları ev ve diğer tüm yaşam alanlarınızda göze çarpan özelliklere sahiptir. Mevcut seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz gibi istediğiniz desen ve renklerde üretimini talep edebilirsiniz.

Arzunuz ne yönde olursa olsun bizleri arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Akrilik Tezgah Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Akrilik’ markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Akrilik’ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda Akrilik’ tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Akrilik Onarım ve Garanti

Katı yüzey teriminin anlamı ve faydaları, bir Akrilik’ tezgah üstü onarım ile karşılaştığında kolayca ortaya çıkar.

Bu tezgah malzemesi döşeme boyunca tamamen aynıdır. Seramik veya laminatı yongalar veya çizerseniz, iç rengin farklı olduğunu göreceksiniz.

Akrilik’tezgahı ile durum böyle değil. Malzemenin baştan sona aynı renk ve doku olduğunu göreceksiniz.

Bunun anlamı, Akrilik’ mutfak tezgahının çizilmeleri ve lekeleri gidermek için her zaman yeniden yüzeylendirilebileceğidir. Küçük çentikler de sıklıkla tamir edilebilir.

Küçük Akrilik’ onarımı, genellikle sert aşındırıcı fırçalama veya zımparalamadan başka bir şey gerektirmeyen basit bir iştir.

Bir çizik veya leke zımparalamak, Akrilik’ın kesinlikle faydalı olan kullanışlı bir özelliğidir. Tek dezavantajı, bazı durumlarda, tipik olarak daha derin çizikler olması durumunda, dokunuşta görülebilen ve göze çarpan bir çöküntüyle sonuçlanabileceğidir.

Yine de, basit bir prosedürün bir çizik düzeltebileceğini bilmek ve yeniden kaplamak her zaman bir seçenek çünkü renk, Akrilik’ tezgahı ve diğer katı yüzeyli markaların tüm kalınlığı boyunca tekdüzedir.

Akrilik’ 10 yıllık sınırlı bir garanti sunar.

Garanti lekelenme veya kimyasal hasar, ısı hasarı, çizikler, ezikler veya dış mekan kurulumlarını kapsamaz (UV ışınları Akrilik’’ın rengini alabilir).

Normal kullanım sırasında meydana gelebilecek herhangi bir şey genellikle garanti kapsamında değildir.

Garantideki bir örnek, bir tencerenin ısıtma sırasında tencerenin üstünü sallamasına izin verirseniz, tencereden yayılan ışığın, tezgahta bir çatlamaya neden olabileceğini belirtir. Bu iş kapsamaz çünkü ihmal olarak kabul edilir.

Seyreltilmiş çamaşır suyu Akrilik’ tezgahını temizlemek için kullanılabilir, ancak tezgahı iyice durulamadığınızda veya kazara doğrudan bir kostik kimyasal maddeyi döktüğünüzde, Akrilik’’ın rengini bozabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Hiçbir tezgah malzemesi zarar görmemelidir. Akrilik’’a nasıl özen gösterileceğini öğrenmek için zaman ayırırsanız, sağduyunuzu kullanın ve yüzeyi korumak için makul önlemler alın (ör. Kesme tahtaları kullanarak, nihaleler üzerine sıcak tavalar koymak ve sadece pH nötr temizleyiciler kullanarak). Bu yaygın sorunlardan bazılarını kolayca önleyebileceksiniz.

Bir Akrilik’tezgahının bakımı temel olarak granit veya kuvars tezgahı ile aynıdır.

Akrilik’ mutfak tezgahı, en popüler lüks seçenek olmayabilir, ancak bunlar da reddedilmemelidir. Akrilik’, eviniz için birçok tasarım olanağı sağlamak için yükseltilmiş ve sofistike bir stil paleti ile birlikte birkaç farklı avantaj ve özellik sunar.

 

Akrilik Bakım ve Temizlik

Akrilik tezgahı temizliği kolaydır. Sabunlu su yeterlidir.

Bununla birlikte, sabunlu suyun zamanla tezgahın üzerinde donuk bir film bırakabileceğini unutmayın.

Aşındırıcı temizleyiciler, ovalama pedleri ve diğer aşındırıcı ovma pedlerini de kullanabilirsiniz.

Normal mutfak ve ev tezgah temizleyicileri normal olarak kullanıldığında güvenlidir.

Çamaşır suyu gibi birçok geleneksel ev ürününe uzun süre maruz kalmak, Akrilik tezgahınızın yüzeyini bozabilir. Ayrıca, cam temizleyicileri mumlu bir film bırakır ve tezgahı temizlerken kullanılmamalıdır.

Akrilik  serttir, ancak lekelere veya kimyasal hasarlara karşı dayanıklı değildir.

Yüksek sıcaklık ve sıcak tavalar Akrilik  tezgaha zarar verir.

Tencereleri ve tavaları doğrudan mutfak tezgahınıza, sıcak olarak yerleştirmek, genellikle herhangi bir tezgah malzemesi ile iyi bir fikir değildir.

Bununla birlikte, Akrilik yüzey mutfak tezgahı, uzun süre ısıya dayanamaz ve çok sıcak olan kaplar doğrudan yüzeye yerleştirilirse esas olarak erir veya yanar, bu nedenle daima bir nihale kullanın.

Akrilik tezgah üzerinde nadiren leke barındırır. En yaygın olarak, Akrilik   lekeleri aslında kimyasal hasardan kaynaklanan lekelerdir. Yine, Akrilik tezgahınızda kullandığınız temizlik ürünleri konusunda biraz seçici olun, yoksa kötü sonuçlar olabilir.

Çizikler  başka yaygın bir durumdur çünkü katı yüzeyli tezgahlar nispeten yumuşaktır, bu sayede düşmüş tabakları kırmanıza yardımcı olur, ancak neredeyse her şekilde çizilmeyi kolaylaştırır. Bununla birlikte, çoğu durumda çizikler zımparalanabilir.

Çizilmeleri önlemek için her zaman bir kesme tahtası ve nihale kullanın ve yüzeyde bir şey kaydırmaktan kaçının.

İyi haber  şu ki, Akrilik  tezgahı üzerindeki zararların çoğu tamir edilebilir.

Akrilik Tezgah Özellikleri

Akrilik Tezgah Artıları

 • Birçok modern ve çekici desenle seçilebilecek 100 den fazla renk
 • Akrilik gözenekli değildir ve sızdırmazlık gerektirmez

 • Temizleme ve bakım için kolay bir tezgah ürünüdür
 • Ek yerleri ve dikişler neredeyse görünmez
 • Temel olarak istenen herhangi bir şekilde oluşturulabilir
 • Yüzey aydınlatılabilir, böylece tezgah parlar
 • Hasar genellikle tamir edilebilir
 • Genellikle kuvars veya granit mutfak tezgahından daha ucuzdur

Akrilik Tezgah Eksileri

 • Yumuşak bir yüzey olduğu için sıyrılabilir ve çizilebilir (ancak onarılabilir)
 • Isıyı iyi işlemez. Sıcak tavalar Akrilik ’ı yakabilir (genellikle tamir edilebilir)
 • Bazı temizleyiciler ve kimyasallar renk bozulmasına neden olabilir
 • Yeniden satış değeri granit, mermer veya kuvarsdan daha düşüktür

Akrilik Tezgah Ürünleri

Corian-Logo

CORİAN

Corian, 1967’de DuPont tarafından icat edilen “katı yüzey” adı verilen bir tezgah tipi için bir markadır. Akrilik polimerler diğer mineraller ve taştan elde edilen malzemelerle karıştırılarak katı yüzey Corian tezgahı yapılır. Yarım inç kalınlığında tabakalar yapmak için bu karışım kalıplara dökülür.

Franke-Logo

FRANKE

Franke Tezgah Akrilik Tezgah profesyonel tüm alanlarda ki yüzeylerde kullanılmaktadır. Akrilik tezgah tasarımı ile birleştiğinde tüm mekanlar farklılaşır ve ortama ek izi belli etmediğinden bire bir uygulanır.

Samsung-Logo

SAMSUNG STARON

Basit, modern ve sofistike Staron’un Kentsel Serisi, sade ve endüstriyel olarak ilham alan renklerle karakterize edilir; ticari alanlar ve minimalist konut uygulamaları için mükemmeldir.

Lg-Hausysusa-Logo

LG HAUSYSUSA

Lg Akrilik Tezgah doğal mineraller ve renk pigmentleri ile ustaca birleştirilmesi sonucunda oluşan pürüzsüz, emici olmayan, şekil verilebilen, görünmeyen ek yerleri ile birleştirilebilen, olağanüstü estetik, kullanışlı ve hijyenik bir malzemedir. Hi-Macs® bu avantajları ile sonsuz kombinasyonlar sunar!

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button