Level-Stone-Tezgah-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır

Level Stone Tezgah

Level Stone Tezgah üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen, farklı ebatlardaki çeşitlerine ulaşabileceğiniz porselen levhaları hayatınızın her noktasında kolaylıkla kullanıma sunan bir porselen markasıdır.

Bu plakalar, tüm kullanım amaçlarına uygun şekilde farklı kalınlıklarda, çok çeşitli dokularda sunulmaktadır.

Tasarımla konforu aynı çatı altında buluşturan bu ürün, sizi mekanla sınırlamayıp, her alana ve her koşula uyum sağlayan mükemmel bir malzemedir. Tasarım ihtiyaçlarınızı her alanda ekstra korumaya gerek olmaksızın karşılayabileceğiniz, zengin ürün seçenekleri sunmaktadır.

Level Stone Porselen Tezgah Özellikleri

Ürün koleksiyonumuza yeni eklenen İtalyan Level markasına ait büyük ebatlı porselen plakalar modern mekanlar içerisinde mutfak, banyo tasarımları ve dış cephe tasarımları yapmanıza imkan vermektedir.

Geniş ebatlı porselen plakalardan elde edilen Levelstone Tezgahları 160x320cm – 6.5mm kalınlık ve 162x324cm – 12mm kalınlık ölçülerinde imal edilmektedir.

Level Stone  kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Level Stone Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Level Stone  seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.

Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.

Level Stone  bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir

Levelstone Tezgah

Levelstone tezgah, büyük boyutlu seramik plakaların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir markadır.

Döşemeler mutfaklar ve banyolar için tezgahlar, masalar, kapılar, zeminler ve duvarlar için mükemmeldir.

Seramik plakalar dış mekan kullanımı için de uygundur ve ince detaylar, farklı yüzeylerde çapraz uyumlu kullanım ve özelleştirme potansiyeli sağlar.

Tüm özellikleri bugüne kadar üretilen en son teknoloji ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

En yenilikçi trendlere paralel olarak mimari tasarımlar için idealdirler.

Modern, kişiye özel, basit ve tamamen yenilikçi mobilyalar sağlamak için mükemmel bir malzemedir.

Level Stone Tezgah Ayrıcalıkları

Yüksek ısı ve Darbe Dayanımı

Gıda ile Temasa Uygun Yüzey

Hijyenik

Leke Tutmaz

 

Marmicera Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Level Stone Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Level Stone çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Level Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 300€ den başlayan Level Stone MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Neden Level Stone Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Level Stone Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Level Stone Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Level Stone tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Level Stone bir çok benzersiz farkı bulunmaktadır. Bunlardan biride Level Stone tezgahın tamamen doğal ürünlerden elde edilmesi ve geri dönüşü kolay bir ürün olmasıdır. Üretiminde yada yapısında doğaya karşı hiç bir zararlı madde bulundurmayan Level Stone Tezgah tüketici ve çevre dostu bir üründür.İspanyol firması olan Level Stone tezgah banko masa dış cephe iç cephe kullanımlarda birinci sınıf hizmet kullanım kolaylığı sunmaktadır detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin . 

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button