Samsung-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Samsung Staron Tezgah

Basit, modern ve sofistike Staron’un Kentsel Serisi, sade ve endüstriyel olarak ilham alan renklerle karakterize edilir; ticari alanlar ve minimalist konut uygulamaları için mükemmeldir. Dayanıklı ve ultra hijyenik Staron Katı Yüzeyler benzersiz tasarım esnekliği, renk seçimi ve bakım kolaylığı sunar; bunların tümü kliniklerde, hastanelerde, eczanelerde ve çok çeşitli diğer sağlık tesislerinde kullanım için katı standartları aşmaktadır. Staron baştan sona homojen olduğu için zımparalama ve cilalama ile orijinal durumuna geri döndürülebilir ve eğer hasar görürse.

Samsung Akrilik Tezah Nedir

Staron, Premium Katı Yüzey Staron hemen hemen her tasarım fikrinin gelişmesine izin verir. 100’den fazla renk ve desende mevcut olan Staron neredeyse herhangi bir şekil veya iç metin oluşturmak için kolayca üretilir ve akan eğriler halinde ısıyla şekillendirilmiştir. Dikişler yapıştırılmış ve parlatılmış Kesintisiz duvarlar, sütunlar, ekran armatürleri ve diğer tasarımlar için. Staron gözeneksiz olduğu için uygulamalarda kullanım için onaylanmıştır doğal taş sağlık ve yemek servisi gibi değildir. Tasarımcılar ve dekoratörler özellikle Staron’lardan etkilendi Yüce renkler ve Yüce koleksiyonunun doğal desenleri.

Samsung Akrilik Tezgah Özellikleri

Tempest, doğal elemanların zarif desenlerini katı yüzeyin dayanıklılığı ve işlenebilirliği ile birleştirir. Bu renk seçenekleri, elmas benzeri partikül ve değerli metallerin parlaklığını gösteren bir yarı saydamlığa sahiptir. Göz kamaştırıcı, yansıyan ışığın ihtişamı her alanda gerçek bir zarafet yaratır.

Samsung Staron Tezgah Bayi  

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Samsung markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Samsung Staron ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda corian tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır. Samsung çin!de üretiliyor.

 

Samsung Staron Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Samsung Tezgah Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Samsung Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir Mutfak Masası ve Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Samsung Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 1.700₺ den başlayan Samsung MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Samsung Tezgah Onarım ve Garanti

Katı yüzey teriminin anlamı ve faydaları, bir Samsung tezgah üstü onarım ile karşılaştığında kolayca ortaya çıkar.

Bu tezgah malzemesi döşeme boyunca tamamen aynıdır. Seramik veya laminatı yongalar veya çizerseniz, iç rengin farklı olduğunu göreceksiniz.

Samsung tezgahı ile durum böyle değil. Malzemenin baştan sona aynı renk ve doku olduğunu göreceksiniz.

Bunun anlamı, Samsung mutfak tezgahının çizilmeleri ve lekeleri gidermek için her zaman yeniden yüzeylendirilebileceğidir. Küçük çentikler de sıklıkla tamir edilebilir.

Küçük Samsung onarımı, genellikle sert aşındırıcı fırçalama veya zımparalamadan başka bir şey gerektirmeyen basit bir iştir.

Bir çizik veya leke zımparalamak, Samsung’un kesinlikle faydalı olan kullanışlı bir özelliğidir. Tek dezavantajı, bazı durumlarda, tipik olarak daha derin çizikler olması durumunda, dokunuşta görülebilen ve göze çarpan bir çöküntüyle sonuçlanabileceğidir.

Yine de, basit bir prosedürün bir çizik düzeltebileceğini bilmek ve yeniden kaplamak her zaman bir seçenek çünkü renk, Samsung tezgahı ve diğer katı yüzeyli markaların tüm kalınlığı boyunca tekdüzedir.

Samsung 10 yıllık sınırlı bir garanti sunar.

Garanti lekelenme veya kimyasal hasar, ısı hasarı, çizikler, ezikler veya dış mekan kurulumlarını kapsamaz (UV ışınları Samsung’ın rengini alabilir).

Normal kullanım sırasında meydana gelebilecek herhangi bir şey genellikle garanti kapsamında değildir.

Garantideki bir örnek, bir tencerenin ısıtma sırasında tencerenin üstünü sallamasına izin verirseniz, tencereden yayılan ışığın, tezgahta bir çatlamaya neden olabileceğini belirtir. Bu iş kapsamaz çünkü ihmal olarak kabul edilir.

Seyreltilmiş çamaşır suyu Samsung tezgahını temizlemek için kullanılabilir, ancak tezgahı iyice durulamadığınızda veya kazara doğrudan bir kostik kimyasal maddeyi döktüğünüzde, Samsung’ın rengini bozabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Hiçbir tezgah malzemesi zarar görmemelidir. Samsung’a nasıl özen gösterileceğini öğrenmek için zaman ayırırsanız, sağduyunuzu kullanın ve yüzeyi korumak için makul önlemler alın (ör. Kesme tahtaları kullanarak, nihaleler üzerine sıcak tavalar koymak ve sadece pH nötr temizleyiciler kullanarak). Bu yaygın sorunlardan bazılarını kolayca önleyebileceksiniz.

Bir Samsung Staron tezgahının bakımı temel olarak granit veya kuvars tezgahı ile aynıdır.

Samsung mutfak tezgahı, en popüler lüks seçenek olmayabilir, ancak bunlar da reddedilmemelidir. Samsung, eviniz için birçok tasarım olanağı sağlamak için yükseltilmiş ve sofistike bir stil paleti ile birlikte birkaç farklı avantaj ve özellik sunar.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button