Porselen-Masa-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Porselen Masa

Porselen Yemek Masa hammaddesi İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir.

Porselen; kilden yani topraktan üretilmiş olup tamamiyle doğal bir maddedir.

Gözeneksiz dokusu ile sıvı emmez, bakteri üretmez, leke tutmaz, çizilmez, yanmaz bir üründür.

Oldukça renk çeşitliliğine sahip olan Laz Mermer Porselen Masalar mat ve parlak olarak üretilmektedir.

Porselen Yemek Masa adından da anlaşıldığı üzere son derece nitelikli ve dekoratif ürünlerdir. Porselen Yemek Masa da bu özelliği ile seçim yapmakta zorlananlara farklılık yaratması ile kolaylıklar sunar. Oldukça fazla masa rengi sunan bu üründe uzun zamandır uygulayıcı pozisyonda olan firmamız yaşam alanları ve çeşitli yapılarda bir çok uygulamaya imza atmıştır.

Porselen, binlerce yıldır yüksek sıcaklıklara ve basınca maruz kaldığında doğal taşın maruz kaldığı metamorfik değişimin hızlandırılmış bir versiyonunu temsil eden yüksek teknoloji ürünü özel Sinterized Parçacık Teknolojisini kullanır.

Sinterlenmiş parçacık teknolojisi, en ileri teknoloji endüstrilerinden gelen yenilikçi prosedürleri sentezler. Bu evrim, yeni bir süreç, devrim niteliğinde bir malzeme ve öncü bir ürün üretebilen teknolojik ve endüstriyel bir sıçramayı temsil eder.

Elektronik mikroskopi, Porselen‘e özel sinterleme ve ultra-sıkıştırma işleminin bir sonucu olarak malzemenin sıfır gözenekliliğini tam olarak anlamamızı sağlar.

Porselen piyasada ki çizilmeye karşı en dayanıklı ürün olduğu gibi bıçak kaymaları dahi Porselen Masaları çizemez.

 

Porselen Özellikleri

Porselen seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir.

Porselen genel’de (3200mm x 160mm) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor.

Çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemiz de kolaylık sağlıyor.

Porselen üç farklı kalınlığa sahip 8mm. 12 mm. 20 mm. olarak plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.

Porselen Masa Kullanımı

Porselen Yemek masa kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir temizlenebilir.

Porselen Uygulama Alanları

Seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, porselen yemek masası veya orta sehpa olarak da bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Porselen Nerelerde Tercih Edilmektedir?

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz. Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.

Porselen masalar günümüzde evine ve diğer yaşam alanlarına lüks bir görünüm katmak isteyen tüm kullanıcıların tercih ettiği göze hitap eden bir üründür.

Porselen Masa Fiyatları

Laz Mermer seçimlerin’de bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Porselen masalar belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir ürün olsa da kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Porselen Yemek Masa için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Orta Sehpa , Yan Sehpa , Dresuvar , Tv Ünitesi veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Porselen Masa fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 2.200€ den başlayan Porselen Masa table  fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Porselen Markaları

Porselen Markalar şu şekilde  Dekton,Laminam,Neolith,Sapienstone,Parmastone,Lamar,T-One Gibi porselen markaları vardır dekton neolith ispanya ürünüdür.Parmastone lamar hindistan ürünüdür. laminam sapienstone italyan üründür. T-One Türkiye malıdır.Porselen ürünler seramik özelliğine sahip oldukları için genelde seramik ürünlerle kıyaslama yaparlar ama bu ürünlerle seramiğin arasında çok fark vardır gözle görülmez dayanıjklık ve işlem yapılırken anlaşılır bu ürünler tezgah yapımı banko yapımı masa yapım ve dışcephe iç cephe kaplamalarında kullanılır.

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button