Lamar-Porselen-Tezgah-Logo

Neden Lamar Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Lamar Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Lamar Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Lamar tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

 

Lamar Porselen Tezgah

Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

Lamar Porselen Tezgah Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Porselen tezgah özelliği bulunan Lamar  kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

Lamar Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Lamar Tezgah Bayi

Laz Mermer diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Lamar ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Lamar tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Lamar Tezgah ürünlerinde ortaya çıkabilecek sorunlarda öncelikle firmamız  Laz Mermer  yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza ziyarette bulunacaktır. Gerekli görülmesi hususunda Lamar firması ile iletişime geçilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. LAMAR TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Lamar ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Lamar hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lamar Tezgah Modelleri

Lamar tezgah’ın mutfağınıza olan uyumuna hayran kalacak ve kullanımından büyük memnuniyet duyacaksınız.

Aşağıda çeşitli Lamar tezgah uygulama örneklerini görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Lamar Tezgah Plaka Ölçüleri

Lamar seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir.

Lamar 320×80 levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor, çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemiz de kolaylık sağlıyor.

Lamar 1.2mm kalınlığa sahip  boyutlarında plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.

Diğer Tezgah Markaları 

Call Now Button
Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?