LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Mutfak Tezgahı 

Mutfak tezgahı , evinizde misafirlerinizin fark edeceği ilk özellik olabilir ve genel güzelliğini artırma potansiyeline sahiptir. Eviniz için en iyi şekilde çalışan bir mutfak tezgahı seçeneği bulmak, sadece görünüşünün ötesine bakan düşünceler gerektirebilir.

Mutfak tezgahı yüzeyleri hakkında bazı göze çarpan noktalar sağlayarak bu görevi sizin için kolaylaştırmak istiyoruz.

Mutfak tezgahı, hem maliyet hem de uzun ömürlülük açısından önemli bir karardır.

Malzemenin özeti, artıları ve eksileri ile birlikte, “Akıllı Fikir ya da Değil?” konusunda mutfak tezgahı seçiminizi sizler için profesyonel ekiplerimiz ile birlikte yapıyoruz.

Mutfak tezgahlarınızın sadece güzel hazırlanmış, aynı zamanda çok dayanıklı olması gerekmiyor, günlük yaşamın etkilerinden yıpranmaya neden olabilirler.

Mükemmel görünen ve mükemmel işlev gören mutfak tezgahı seçeneklerinden birini seçin.

Hasarlara karşı çok dirençli oldukları için yiyecek hazırlama için mükemmel bir yüzey oluşturan aynı zamanda göze hitap eden mutfak tezgahı ürünlerimizden hangisini beğendiğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kapsamlı ürün yelpazemiz her tarza ve bütçeye uygun olacaktır.

MUTFAK TEZGAHI İMALAT VE MONTAJ UYGULAMALARIMIZ
Öncelikle kullanmak istediğiniz alan ve kullanım şeklinize göre ürün seçebilirsiniz.

Porselen tezgah ürün markaları ile başlayalım.

Üretimini uygulamasını ve satışını yapmış olduğumuz ürünler; Neolith Tezgah, Dekton Tezgah, Laminam Tezgah, Lapitec Tezgah.

Bu porselen tezgah ürünlerinin uygulamasını yapmaktayız.

Porselen tezgah özellikleri şöyledir.
Gözeneksiz oluşu nedeni ile yanmaz, sıvı emmez, su tutmaz bundan dolayı leke tutmaz. Antibakteriyel oluşu dolayısı ile bakteri üretmez kolay temizlenebilir, çizilmez özelliğe sahip oluşundan dolayı çizilmez kolay temizlenebilir. Porselen tezgah topraktan yani kil ve birleşenlerden oluşmaktadır .

Diğer Ürünler ise ; Kuvars Tezgah Ürünleri.

Uygulamasını ve satışını yapmış olduğumuz Kuvars Tezgah Ürün Markaları Çimstone Tezgah , Belenco Tezgah , Silestone Tezgah, Coante Tezgah, Calisco Tezgah, Sade Stone.

Bu ürünlerin Özellikleri Şöyledir;

Kuvars tezgah oluşu nedeni ile basit çizilmez yanmaz. Gözeneksiz oluşu nedeni ile leke tutmaz bakteri üretmez küflenmez koku yapmaz sıvı emmez ve su tutmaz özelliklerine sahiptir.

Bir diğer Ürün İse; Akrilik Tezgah Ürünleri

Uygulamasını ve satışını yapmış olduğumuz ürünler Corian Tezgah, Montelli Tezgah, Franke Tezgah, Dominox Tezgah , Samsung Tezgah, Staron Tezgah, Hanex Tezgah , Lg Tezgah, Getapol Tezgah, Akpolimer Tezgah. Bu ürünler Akrilik Tezgah oluşu nedeni ile ek izi, birleşim noktaları görülmez.

Akrilik tezgah özellikleri şöyledir; gözeneksiz oluşu nedeni ile sıvı emmez su tutmaz bakteri üretmez ve lekelenmez akrilik tezgah oluşundan dolayı yenilenebilir özelliğe sahiptir. Bu ürünler akrilik reçinesi ve birleşenlerinden dolayı bu ürünler yenilenebilir uygulama yapıldıktan birkaç yıl sonra sistra zımpara yapılması ile tezgahınızı veya uygulama yapılan banko kaplamalarını zımpara sistra yapıldıktan sonra ilk gün ki görselliğine kavuşur.

Uygulamasını ve satışını yaptığımız diğer ürünler ise doğal taş ürünleri Mermer Tezgah, Granit Tezgah, Onxy Tezgah. Bu Ürünlerin doğal oluşundan dolayı kullanımı hassas bir o kadar da rahattır. Sıcaktan etkilenmez temizliği kolay ürünlerdir.

Umarız Mutfak Tezgahı Ve Banyo Tezgahı bankolar ve diğer uygulama yapmak istediğiniz yerler için vermiş olduğumuz bilgiler sizlere yardımcı olmuştur..

Laz Mermer Ailesi Olarak daima hizmetinizdeyiz..

Modern Mutfak Tezgahı Tasarım ve Uygulamalar

Mutfak Tezgahı konusunda Laz Mermer olarak bizlere ulaşan her talebiniz oldukça değerlidir.
Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize her uygulamamızda en iyi çözümü sunuyoruz.

Ürün kalitesinden işçilik kalitesine kadar en iyisi Laz Mermer’de.

Mutfak Tezgahları modellerimiz dünyada en çok tercih edilen marka-model serilerinden oluşmaktadır.

Bunun yanı sıra Mutfak Dolaplarımız, Banyo Dolaplarımız ve diğer hizmetlerimizdeki tüm ürün gruplarımızda önde gelen çözüm ortakları ile çalışmakta ve sizlere modern ve kullanılabilirliği en uygun uygulamaları yapmaktayız.

Yaptığımız tasarımlar uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ve kısa bir sürede modası geçecek tasarımlar değildir. Yaşam alanlarınızda tercih edeceğiniz ürün ve modellerimiz pratik kullanım kolaylığı ve şıklığı ile alanlarına değer katacak tasarımlardır.

Mutfak Tezgahı Seçimi

Yaşadığımız alanlarda ufak dokunuşlar ve ayrıntılar oldukça farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Mutfak Tezgahı üzerine hizmet veren firmamız Laz Mermer sadece ülkemizde değil Dünya genelinde en çok tercih edilen ve mekanlarda kullanılan mutfak tezgahlarını sizlere sunmaktadır. Tarzına uygun bir çok farklı çeşit Mutfak Tezgahı modellerini sizlere sunmakta talebiniz doğrultusunda mükemmel işçilik kalitesi ile uygulama yapmaktayız.

Mutfak Tezgahları 

Her ürün grubumuzun içerisinde onlarca renk ve çeşitli tezgah modeli bulunmaktadır. Mutfak Dolapları kullanımınıza uygun bir mutfak tezgahı seçimi yada tamamen kendi belirleyeceğiniz özelliklerde tezgah bulmanız oldukça kolay.

Mutfak tezgahı Banyo Tezgahı arayışlarınızda Kuvars Tezgah Grubu BelencoÇimstone, Calisco, Sadestone,Coante, Silestone,Cambria,Leka Quartz,Akrilik Tezgah Grubu Corian,Samsung, LG,Franke,Montelli, Porselen Tezgah Grubu Dekton, Neolith, Laminam, Lapitec,İtopker,Doğaltaş Ürünler Grubu  Granit, Mermer ve Onxy tercihlerinden size en uygununu bulabilirsiniz.

Mutfak Tezgahı Fiyatları 

Kuvars tezgahı ülkemizde üreten firmalar çimstone 850₺-1.400₺ arası , Belenco 950₺-1.600₺ arası, Coante 900₺-1.500₺ arası, Calisco 850₺-1.400₺ arası, Sadestone,800₺-1.200₺ arası şeklinde değişmektedir.İtal ürünlerde Silestone 3.000₺- 6.000₺ arası, Cambria 3.500₺ 6.500₺ arası,Granit 800₺-1.500₺ Arası, Mermer 750₺ – 1.600₺ arası, Onxy 1.300₺-3.000₺ arası,Corian 2.000-4.000₺ Arası, Franke 1.800₺- 4.000₺ arası yaklaşık mtul fiyatları bu şekilde renge göre ölçüye göre freye göre değişmektedir.

Mutfak Tezgahı Fiyat Teklifi Alın

Laz Mermer  kullanım alanınızın metrajı ve özelliğine göre sizlere en iyi Mutfak Tezgahı  ve Banyo Tezgahı hizmet vermektedir.

Bizlere uygulama yapacağınız alan ile ilgili bilgiler paylaşmanız halinde sizlere gün içerisinde en iyi teklifi ekiplerimiz iletebilmektedir.  Wahatsaap hattımızdan hemen teklif isteğinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Mutfak Tezgahı Temziliğinde Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Mutfak tezgahlarında kuvars ürünler polimer akrilik ürünler doğaltaş ve porselen olmak kaydesi ile temizlikte asitli kimyasallardan uzak tutmanız önerilir kimi kişiler çamaşur suyunu kullanmayı benimser eyer kullanılacak ise su ile karıştırılıp kullanıla bilir yağ sökücü ve benzer ürünlerden tezgahınızı uzak tutunuz aksi taktirde tezgahınız zarar göre bilir temizlik için arap sabunu krem cif deterjan vb ürünleri kullana bilirsiniz . 

Mutfak Tezgahı Ürünleri

Mermer Masa Ürünleri

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button