Mermer-Masa

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Doğal taş ürünlerin de ürün garantisi yoktur sadece işçilik garantisi vardır . Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Mermer Masa

Laz Mermer 20 Yılı aşkın süredir üst düzey masa üretiminde sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Modern bir fabrikanın geleneğinde, kendi atölyelerimizde yüksek kaliteli ve sofistike mermer masa tasarlıyor ve üretiyoruz.

Koleksiyonun ana vurgusu üzerinde mermer yemek masaları , mermer sehpa ve mermer yan masaları imalatı yapıyoruz. Yemek masalarında, özellikle mermer masalar da pazar lideriyiz. Sahip olduğumuz yüzlerce renk ve model seçenekleri ile sizleri evinize lüks bir görüntü vermeye davet ediyoruz

Dekoratif olmasının yanı sıra eskiden beri sağlamlığı ile de öne çıkan mermer ürünleri her alanda tercih edilen malzemelerin başındadır. Mermer Masa için sizlere oldukça farklı tasarım modelleri ile örnekler sunan firmamız dünyanın önce gelen maden ocaklarında üretilmiş olan mermerleri masa modeli ile birleştirip sizlerin kullanımına sunmaktadır. Mermer Masalar için ülkemizde önce gelen firmalardan biri olan Laz Mermer tarzı farklı ve zevkine en uygun dekoratif modern ürünleri ile sizleri karşılamaktadır.

Mermer Yemek Masa Renk Kartelası

Birbirinden güzel onlarca çeşit arasından dilediğiniz rengi seçip istediğiniz şekilde tasarımını Laz Mermer farkıyla yaptırabilirsiniz.

Mermerin doğuşundan bugüne dek olan tüm renk seçenekleri bünyemizde bulunmaktadır.

Mermer Yemek Masa Modelleri

Mermer Yemek Masa Modellerimizde orta sehpa, yan sehpa, mermer yemek masası, elips ve yuvarlak masa gibi modeller bulunmaktadır. Sitemizde modellerin tüm görüntülerini ve teknik detaylarını bulabilirsiniz.

Listelerimizde yer alan mermer ürünleri İtalya başta olmak üzere dünyanın önde gelen kaliteli üretime sahip ocaklardan üretilmektedir.

Tasarım ve uygulamada estetik bir görünüme kavuşan bu ürünler bir çok evde oldukça kaliteli bir görünüm vermektedir. 

Mermer Yemek Masası

Laz Mermer olarak uygulamasını yaptığımız çeşitli mermer yemek masası modellerini sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz renk, ölçü ve modelde  mermer yemek masası siparişinizi hemen verebilir ve evinize şık bir görünüm katabilirsiniz.Tüm yaşam alanlarınız için masa konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.. Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın..

Mermer Yemek Masa Fiyatları

Laz Mermer seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Mermer masalar belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir ürün olsa da kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Masa için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Orta Sehpa , Yan Sehpa , Dresuvar , Tv Ünitesi veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Mermer Masa fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 8.500₺ den başlayan Mermer Masa table  fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Mermer Ayağı

Masa ayakları metal ahşağ ve mermerin kendinden yapılıyor.Günmüzde en çok tercih edilen ayak modelleri metal ayaklardır ahşap ayaklarda kullanılıyor fakat metal ayaklar daha ön planda renk çeşidi ilede daha çok tercih ediliyor .

Mermer Yemek Masa Kullanımı

Bilindiği üzere, 2018 yılından beri herkes yemek odalarında doğal kütük masaları tercih etmişti. Çam, köknar, meşe, gül gibi farklı damarlı hatlara ve renklere sahip olan ağaçlardan kütük masalar üretiliyor ve evleri süslüyordu. Ayrıca modern bir hava katmak için de genellikle kütük mobilyalar siyah ferforjeler ile bütünleşerek hem vintage hem modern hem de son derece doğal estetiğe sahip yemek ya da oturma odaları oluşturuluyordu. Fakat Artık bu ürünün yerini mermer yemek masaları almaya başladı mermer masa renk çeşitliliği ile göz kamaıştırmakta fiyatsal olarak kütük masaya görede uygun oluşundan çok daha fazla tercih edilmeye başladı.

Neden Mermer Yemek Masa ?

Son 10 yılda mimari dünyasının adeta yıldızı olan mermer yemek masası bu kadar popüler hale gelmesindeki en önemli sebep kuşkusuz mermerin doğal yapısında gizlidir. Mermer masada kullanılan mermerler çok farklı renkler, desenler ve damar yapısı ile adeta doğanın bizlere bir hediyesidir. Yıllardır ahşap fabrikasyon mobilyalardan sıkılmış tarz sahibi insanlar için en güzel alternatif olan mermer masalar benzersizdir,kişiye özeldir.Mermer masalar parlak yüzeyleri ve damarlı yapısıyla evinizin en gösterişli eşyası olacaktır.Yıllarca modası asla geçmeyecek ender ürünlerden biri olan mermer uzun ömürlü,kullanışlı ve lüks bir üründür.

Diğer Tezgah Markaları

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button