Granit-Masa

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Doğal taş ürünlerin de ürün garantisi yoktur sadece işçilik garantisi vardır . Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Granit Masa

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize bir çok alanda uygulanabilir Granit Masa Modelleri ile hizmet vermektedir. Banyo, Mutfak, Zemin ve Cephelerde hem kullanışlı hemde estetik bir çok modelimizde sizlerleyiz.

Premium yüzey granit seçimimiz 250’den fazla renk çeşidi sunmaktadır. Granit masa ihtiyaçlarınızın mutfak, banyo veya diğer yüzeyler ile tüm projeniz için mükemmel çeşitlerimiz mevcuttur. Tüm granit masa plakaları stokta ve hızlı teslimat için hazır.

Granit maliyeti, önceki yıllarda olduğundan daha azdır. Bu nedenle, her zamankinden daha uygun maliyetlidir, bu yüzden bizi bugün arayın veya uğrayın ya da evinizi veya işinizi nasıl dönüştürebileceğinizi gösterelim .

En iyi arıyorsanız, tezgah granit mükemmel bir seçimdir! Granit Tezgah Deposu, toptan fiyatlardan seçim yapabileceğiniz inanılmaz bir granit renk çeşidine sahiptir . Granit tezgahınızı satın almak için showroomumuza uğrayın.

Granit masa , mutfağınızın yeniden şekillendirilmesi için mükemmel bir masayı Polimer Decor sağlayabilir! Mutfak masaları konusunda sizi yönlendirebilir ve granit mutfak masası projeniz için mükemmel olan masayı sizin için tasarlayabilirler.

Granit, yapıları dış etkenlerden koruması, yapı içi iklimi muhafaza etmesi, periyodik bakımlara ihtiyaç göstermemesi, ışığı yansıtması ve parlaklığı uzun süre koruyarak ilk günkü görüntüsünü yıllarca kaybetmemesi gibi fiziksel özelliklerin yanı sıra zengin renk ve doku seçenekleriyle, modern mimaride tercih edilen bir yapı malzemesidir.

Günümüzün en dayanıklı ve estetik yapı malzemesi olan granit, zengin renk ve doku çeşitliliğine sahiptir. Kolay temizlenebilir oluşuyla da iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek en işlevsel ve hijyenik malzemedir.

Granit Masa Özellikleri

Granit Nedir?

Granit, sert, kristal yapılı minerallerden meydana gelen taneli görünüşlü magmatik derinlik kültesidir.

Granit; Plüton içindeki taneler çoğunlukla gözle görülebilir büyüklüktedir. Granitin esas mineralleri feldspatın ortoklas cinsi ile az miktarda plajioklas ve kuvarstır. Ayrıca mika, hornblend, piroksen ve ikinci gruba giren turmalin, apatit, zirkon, grena, manyetit gibi mineraller de bulunabilir.

Granit Renkleri

Granitlerin renkleri, genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldspatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre gri, pembe, kırmızımsı olabilir.

Granit Çeşitleri

Granitler, yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Granitler çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Granitin yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada granitler; dayk, silis ve batolitler halinde bulunabilir.

Granit Kullanım Alanları

Granitler yollarda parke ve bordür taşı, yapılarda yapı taşı olarak çok eskiden beri bol miktarda kullanılmaktadır. Granitler aşınmaya, basınca, darbeye karşı dayanıklı, güzel renkli ve iyi cila kabul eder.

Granitlerin atmosfer tesirlerine ve ayrışmaya karşı direnci yüksektir. Granitlergünümüzde daha çok parke ve bordür taşı ve bazı büyük yapılarda kaplama taşı olarak kullanılmaktadır.

Eski çağlarda üretimi ve işlenmesi çok zor şartlarda gerçekleştirilen granit, günümüzde gelişmiş metotlarla üretilmekte ve yüksek teknoloji ile işlenerek yapı sektörünün dış cephe kaplamasından zemin döşemelerine, merdivenlerden mutfak ve banyo tezgahlarında, asansör sövelerinden şöminelere kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Granit Bileşenleri

Granit, yer içinde 400 C civarında bir ısıya sahip olup, soğuması birkaç bin yıl gibi çok uzun bir zamanı kapsar. Bu ısı aynı zamanda jeotermal suların da kaynağıdır.

Yer içine süzülen suların, granitlerin çatlakları arasındaki hareketi, hem granitin yüksek ısısı ile su sıcaklığını arttırır hem de çözünebilir haldeki mineraller suyun bünyesine dahil olur. Jeotermal suların oluşumu bu şekilde gerçekleşir.

Granit Masa Kullanımı

Granit mutfak masası , mutfaklar muhteşem estetik sunar ve diğer iyi özelliklere sahiptir. Ancak, eviniz için granit masa düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken bazı zayıflıklar vardır. İşte konunun iki tarafına da bir bakış.

Granit Mutfak Masasını Dikkate Alma Nedenleri

Granit, diğer birkaç tezgah üstü malzemenin eşleştirebileceği zengin bir güzelliğe sahiptir . Zamansız bir aura, temiz ve doğal bir üründür.

Granit mutfak masası, yüksek kaliteli bir mutfağı görsel olarak bir üst seviyeye çıkarır ve sıklıkla odanın merkezi haline gelir. Çalışılacak 20’den fazla granit tonuyla, mutfak dolaplarınız, yer döşemeleriniz ve duvarlarınızla mükemmel uyum sağlayan bir tanesini bulacaksınız.

Granit çok sert bir maddedir ve çiziklere duyarlı değildir.

Bıçak donuklaştıracağı için çalışmak ideal olmasa da normal aşınma alır ve çok iyi yırtar.

Granit ısıya karşı direnç gösterir, bu nedenle ocak yakınında kullanılması idealdir. Sıcak bir tavayı hızlıca ayarlamanız gerektiğinde, granit ısıyı hasar görmeden veya zayıflamadan alabilir. Banyoda, üzerine hala ılık olan bir saç aleti koymak sorun olmaz.

Granit lekelere karşı çok dirençli olabilir ve uygun bir şekilde kapatıldığında sıvıları emmez.

Granit Masalarda Dikkatli Olmak İçin Sebepler

Tüm güzelliği ve dayanıklılığı için, granit masaların bir takım zayıflıkları vardır.

En çok problemler, tezgahlar doğru şekilde kapatılmadığında veya sızdırmazlık malzemeleri iyi uygulanmadığında ortaya çıkabilir.

Granit gözeneklidir. Bu, mühürlenmemiş veya kötü şekilde kapatılmış tezgahların meyve suyunu veya yağı emebileceği ve çıkarılması imkansız olabilecek bir leke oluşturabileceği anlamına gelir. Zayıf mühürlü bir tezgah, gözeneklerinde bakteri barındırabilir.

Bazı işlem görmüş granit mühürlenmeden 10 yıl dayanabilir, ancak birçok tezgahın yıllık bazda tekrar kapatılması gerekecektir. Bu göz ardı edildiğinde, granit tezgahların lekelenme belirtileri göstermesi uzun sürmez.

Bu tezgahlar çok dayanıklı olsa da, bir köşeye bırakılan ağır bir nesne graniti çatlatabilir veya kırabilir. Bu yaygın değildir, ancak doğru koşullar altında olabilir.

Granit Masa Renk Seçenekleri

Aşağıda ki renklerden dilediğinizi seçebilir, dilediğiniz ölçü ve şekilde hazırlanması için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Granit Masa Fiyatları

Laz Mermer seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Granit masalar belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir ürün olsa da kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Granit Masa için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Orta Sehpa , Yan Sehpa , Dresuvar , Tv Ünitesi veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Granit  Masa fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 9.500₺ den başlayan Granit  Masa table  fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button