belenco-tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Belenco Tezgah

Belenco Tezgah Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Manisa da üretimi yapılmaktadır.

Belenco Tezgah kuvars minerallerinin birleşmesi ile meydana gelmektedir.

Belenco Kuvars yüzeyler günümüzde ülkemiz ve yurt dışında otellerde hava alanlarında, restoran toplu konut villa ve rezidans gibi uygulama alanlarında sıkça karşılaştığımız bir tezgah modelidir.

Belenco Tezgah kuvars tezgah panelleri alışılmış olan diğer kuvars tezgah paneli üreticilerine göre renk seçenekleri daha fazladır. Örneğin mermer desenli cam parçacıklı mat ve parlak yüzeylere sahip Belenco renk seçenekleri ile göz kamaştırıyor.

Belenco Tezgah Kuvars Tezgah oluşundan dolayı çizilmeye karşı dirençlidir.

Belenco Tezgah kuvars yüzey oluşu nedeni ile gözeneksiz bir ürün ve gözeneksiz olduğundan dolayı leke tutmaz,  bakteri üretmez ve hijyenik bir üründür.

Gönül rahatlığı ile yaşam alanlarında kullanabilirsiniz.

Belenco Tezgah 15 yıllık  garanti olanağı ile kendinden olabilecek sorunlara karşı ürününün arkasındadır.Olası bir sorun durumunda öncelikle Polimer Decor profesyonelleri yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza keşife geleceklerdir. 

Sorunun çözümüne yönelik çalışmalar yürütülerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşması sağlanacaktır.

Yapılan işlemler neticesinde olumlu bir sonuç alınmaması durumunda Belenco ile iletişime geçilerek çözüm odaklı çalışma yürütülecektir.

Belenco Mutfak Tezgahı Örnekleri

Evinde dekora ihtiyacı olanlar genelde mutfak kısmına geldiğinde kararsız kalabilirler.

Belenco bir çok ev hanımı tarafından fark edildiği anda vazgeçilemeyen bir şıklığı ve görüntüye sahiptir.

Ürünün Kuvars özellikli olması zaten karşısındaki kişiye vereceği etkiyi anlatmaktadır.

Bu özelliğinin yanında üretiminde oldukça seçici davranılan renk alternatifleri ile de benzersiz bir ürün sunmaktadır.

Neden Belenco Tezgah?

Belenco Tezgahı diğer mutfak tezgahlarından ayıran bir çok farklı detay vardır. Kuvars olması zaten apayrı bir özellik iken leke tutmaz yapısının bulunması, bakterilere geçit vermeyen teknolojik özelliği ve tamamen renklerindeki canlılık ve etkileşim ürünü oldukça öne çıkarmaktadır.

Kendinize Neden Belenco Tezgah tercih etmeliyim sorusunu sorduğunuzda yanıtlar yukarıda belirttiğimiz gibi yeterli gelecektir. Kullanmak istediğiniz ister yeterli büyüklükte olsun yada dar veya küçük bir metraja sahip olsun belenco kesinlikle her tür boyuta uyum sağlayacaktır.

Tabi ürün dışında uygulayıcı firmanın seçim ve tercihi de son derece  önem arz etmektedir. İstanbul da her iki yakada da sizlere Belenco Tezgah ürünleri için bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Kadromuzda görev yapan tasarımcılardan, teknik personele kadar tümü alanında en iyi bilgiye sahip tecrübeli ve deneyimli ekiplerdir.

Belenco Tezgah Bayi

Laz Mermer İstanbul da kendi üretim merkezi bulunan ayrıca yine tezgah ürünlerinde showroom’u bulunan firmadır.

Müşterilerimiz dilerlerse Belenco Tezgah için bizleri yerimizde ziyaret edebilir, bizimle birebir görüşebilirken dilerlerse adresinizde firmamız uzmanları tarafından keşif ve ekspertiz isteyebilirler.

İşini severek yapan ciddiye alan bir ekiple sizlere uzun yılladır en güvenilir hizmeti sunan firmamızı her konuda arayabilir bilgi,soru ve görüşlerinizi personellerimizle paylaşabilirsiniz.

Belenco Kullanım Kılavuzu

Düzenli Temizlik

Belenco’ nun gözeneksiz yapısı sayesinde nemli bir bez ve sabunla veya yumuşak bir deterjanla yapılacak bir temizlik Belenco yüzeyin harika görünmesi için yeterli olacaktır. Temizlikten sonra sabunu sıcak suyla durulayın ve bir bez veya kağıt havlu ile kurulayın. Bir diğer seçenek de temizliği sirke ve su karışımıyla yapıp sonra durulamaktır. Aşındırıcı etkileri nedeniyle partikül ihtiva eden temizlik ürünlerini kullanmayınız. Jel veya sıvı türünde olan temizlik malzemelerini tercih ediniz.

İnatçı Gıda Lekeleri

Nemli bir bez veya kağıt havlu üzerine bir miktar aşındırıcı olmayan ve düşük oranda çamaşır suyu içeren bir deterjan dökünüz. Yüzeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyiniz ve hemen durulayınız. Metal izi pas gibi zorlu lekelerde bu deterjandan az bir miktar bulaşık süngerinin yüzeyine dökünüz, hafifçe ovalayınız ve hemen durulayınız. Belenco yüzeyinizi ilk günkü görünümüyle muhafaza etmek için düzenli aralıklarla temizlemenizi tavsiye ederiz.

 
 

Dayanıklılık

Belenco kırılma, çatlama, çizilme ve lekelere karşı dayanıklıdır. Buna rağmen farklı nesnelerden gelebilecek aşırı darbe ve basınçtan zarar görebilir. Her yüzey gibi güçlü kimyasallara maruz kaldığında kalıcı olarak hasar görebilir. Belenco yüzeyleri çizilmeye karşı dayanıklı olsa da keskin ve sivri aletlere maruz bırakmayınız. Bir kesme tahtasının kullanılması her zaman tavsiye edilir. 

Tortular

Gıda artığı, sakız vb. kurumuş yapışkan artıkları öncelikle plastik veya tahta bir mutfak gereciyle kazıyınız. Sonra nemli bir bez ve deterjanla iz kalmayacak şekilde temizleyiniz sonrasında hemen durulayınız. Yüzey parlaklığına zarar vermemek için zorlu kirleri temizlemek için aşındırıcı bir malzeme kullanmayınız.

Kullanılmaması Gereken Kimyasallar

Fırın-ocak temizleyicileri, zemin temizleyicileri, bulaşık Isıl Dayanım makinası deterjanı, klozet temizleyicileri, mobilya temizleyicileri, lavabo gideri açıcıları, leke çıkarıcılar, pil asidleri vb. Bankonuzun bu kimyasal ve temizleyicilere uzun süreli temasa maruz kalması yüzeyde kalıcı hasar veya renk değişimine neden olabilir. Yüzeyiniz potansiyel olarak zarar verici bu vb. bir malzemeye maruz kaldığı zaman etkisinden korunmak için hemen suyla durulayınız.

Isıl Dayanım

Belenco yapısal olarak granit de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye kıyasla ısıya karşı daha dayanıklı olmakla birlikte her yüzey gibi ani ve hızlı ısıl değişimlerden zarar görebilir. Bu yüzden her türlü elektrikli ısıtma ve pişirme cihaz ve gerecinin altında her zaman nihale kullanılması önerilir. Ateşten yeni alınmış ve sıcak tencere-tava vb. pişirme gereçlerini doğrudan Belenco yüzeyine koymayınız.

Tezgah Malzemesi Seçimi

Mutfağınız için ideal tezgahı seçmek sizin için zahmetli ve zaman alıcı olabilir. Bunun en önemli sebebi tezgah malzemesi seçeneklerinin çok çeşitli olması ve bu seçenekler arasında sizin tarzınıza ve mekanınıza en uygununu bulmaya çalışmanın zorluğudur. Aslında beklentiniz, sağlamlığı ve bakım kolaylığı ile tezgahınızı uzun yıllar kullanabilmeniz ve bunun yanında şık ve modern bir görünüme sahip olmasıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurduğumuzda çok seçenekli tezgah malzemelerini kuvars ve granit olarak daraltabiliriz. Tezgah malzemesinde granit ya da kuvars seçiminiz beklentilerinizi karşılayacaktır. Görünüm ve still avantajları ile her ikisi de evinize şıklık katarken bakım kolaylığı açısından kuvars avantaj sağlayacaktır.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button