Grado-Tezgah-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Grado Kuvars Tezgah

GRADO Quartz, kuvars yüzeylerin üretilmesi içi Aydın ilimizde 12.000 m² kapalı 18.000 m² açık toplam 30.000 m² alanda kurulmuştur.

2018 yılında faaliyetine başlayan ve sanayicilik girişiminin en genç şirketi olan GRADO QUARTZ, 2019 yılında kurulum faaliyetini tamamlamıştır.

Kaliteli ürün, üretim ve pazarlama konusunda deneyim ve birikimiyle kuvars yüzeyler, üretim ve satışını GRADO QUARTZ markasıyla hayata geçirmiştir. İleri teknolojili, donanımlı makinaları ve uzman personelleriyle faaliyete başlamış olan ve uygunluk kriterlerini tamamen karşılayan GRADO QUARTZ, üretim kalitesi, geniş ürün yelpazesi, müşteri odaklı satış sistemi ve değişen tüketici talepleri ile sektörün beklentilerine en uygun çözümleri sunmaktadır.

Garanti Kapsamı

GRADO Kuvars Yüzeyler aşınmaya çizilmeye karşı dayanıklı yapısı ile garanti kapsamındadır.“İşçilik ve Montaj” kurallarına uygun olarak işlendiğinde ve kalıcı olarak uygulandığı durumlarda geçerlidir.Kuvars yüzeylerin yapıldığı hatalı plakanın onarılmasını ve değiştirilmesini kapsamaktadır

İlk alıcısı dışında, hiçbir mesken bu garanti kapsamında yer alamaz.

Garanti Kapsamı Dışındakiler

Plakanın ilk uygulandığı yerden başka bir yere taşınması ve montajı bu garanti kapsamını geçersiz hale getirmektedir.

Onarım veya değişim neticesinde tam bir renk eşleşmesi hiçbir zaman garanti edilemez.

Montaj sırasında veya sonrasında seçtiğimiz ürünün tonunu dokusunu ve bitmiş halini beğenmediğiniz takdirde bu durum garanti kapsamında dışında kalmaktadır.

Garanti uygulamasından yararlanmak için bedelinin tamamen ödenmiş olması gerekmektedir.

Herhangi bir kimyasal maddenin dökülmesi, tencere, tava vb. mutfakta kullanılan kapların fırından veya ateşten indirilerek yüzeye direkt temas etmesi durumunda oluşan çatlama, kırılma gibi kötü kullanım şartlarından kaynaklı sorunları kapsamaz.

Hava ve iklim şartlarına maruz kalmış yüzeylere uygulanmaz.

Bu garanti, montaj sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaz.

Dış mekân uygulamalarını kapsamaz.

Teknik Özellikler

Kristalize özelliğe sahip olan kuvars taşının sertlik derecesi çok yüksektir. Mohs Sertlik skalasına göre kuvarsın sertlik derecesi yedidir. Bu nedenle, yüksek aşınma, çizilme dayanımına sahiptir. Kimyasalların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek direnç gösterir.

GRADO Kuvars Yüzeyler A sınıfı yanmaz malzemeler arasındadır.

GRADO Kuvars Yüzeyler ancak fabrika şartlarında parlatılabilir ve basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.

Darbelere dayanıklıdır

Aşınmaya ve çizilmeye dayanıklıdır.

Grado Kuvars Genel Bilgi

Hijyen ve Temizlik

Kuvars minareli içeren GRADO tezgâhınız gözeneksiz yapısı sayesinde kalıcı iz ve leke oluşmayacak şekilde üretilmektedir. Bünyesinde herhangi bir mikroorganizmanın üreyip çoğalmasına izin vermeyen hijyenik bir yüzeydir.

Isı Dayanımı

Kristal grubu minerallerinden oluşan değerli bir taştır. Kristalize özelliğe sahip olan kuvars taşının, sertlik derecesi çok yüksektir. Ani sıcaklık değişimlerine karşı oldukça dayanıklı ve dirençlidir.

Bakım Kolaylığı

Tezgah malzemesi olarak kuvars seçimi doğru bir karar olacaktır.. Kuvars tezgâhın, bakım kolaylığı avantajı ile öne çıkarken stil olarak sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Tezgah Malzemesi Seçimi

Mutfağınız için ideal tezgahı seçmek sizin için zahmetli ve zaman alıcı olabilir. Bunun en önemli sebebi tezgah malzemesi seçeneklerinin çok çeşitli olması ve bu seçenekler arasında sizin tarzınıza ve mekanınıza en uygununu bulmaya çalışmanın zorluğudur. Aslında beklentiniz, sağlamlığı ve bakım kolaylığı ile tezgahınızı uzun yıllar kullanabilmeniz ve bunun yanında şık ve modern bir görünüme sahip olmasıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurduğumuzda çok seçenekli tezgah malzemelerini kuvars ve granit olarak daraltabiliriz. Tezgah malzemesinde granit ya da kuvars seçiminiz beklentilerinizi karşılayacaktır. Görünüm ve still avantajları ile her ikisi de evinize şıklık katarken bakım kolaylığı açısından kuvars avantaj sağlayacaktır.

Çimstone Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Grado Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Grado Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Banyo, Mutfak, Zemin gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Grado Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 1.000TL den başlayan Grado MT fiyatları bulunmaktadır. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Çimstone Fiyat Farklılıkları

Uygulayıcısı olduğumuz Grado ürünlerinde İstanbul içinde Fiyat farkı olmadan her bölgeye çalışma yapabilmekteyiz. Dileyen proje sahipleri uygulama olmadan da firmamızdan Grado tezgah alımı yapabilirler.

Üretiminde %93 Kuvars taşı özelliği bulunan bu kaliteli ürün İtalyan menşeli olup üstün ileri teknoloji bir tezgah ürünüdür. Tüm tezgahlarda yer alan neredeyse bütün özellikleri bünyesinde toplamış olan bu ürün ülkemizde kullanımı olduğu günden bugüne yoğun ilgi ve talep görmektedir.

Grado fiyatları için sizlere daima en uygun fiyatları sunmuş olan firmamız aynı zaman ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Uzun garanti süresinin yanında dekoratif ve tasarım içinde uzmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Grado Fiyat Teklifi Alın

Laz Mermer kullanım alanınızın metrajı ve özelliğine göre sizlere en iyi Grado Fiyatları ile hizmet vermektedir.

Bizlere uygulama yapacağınız alan ile ilgili bilgiler paylaşmanız halinde sizlere gün içerisinde en iyi teklifi ekiplerimiz iletebilmektedir.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button