Calisco-Tezgah

Calisco Tezgah

Calisco Tezgah Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Manisa da üretimi yapılmaktadır. Calisco  Tezgah için Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plakalardan üretilmektedir.Calisco tezgahları ile mutfak, banyo ve tüm iç mekanlarda Calisco konforunun tadını çıkarın.

Yüzeylerimiz % 93 kuvars içerir.

Kuvarsın doğal gücünü polimer ve çok renkli pigmentler ile ileri teknolojimiz sayesinde birleştiriyoruz.

Calisco Quartz renk çeşitliliği ile yüzeylerinize hayat katıyor. ihtiyacınız olan tek şey hayallerinizi gerçekleştirmeniz. Calisco ile gerçek yaşam alanlarında özellikle mutfaklarınızda ve banyolarınızda doğal güzelliğe erişmeniz kaçınılmaz.

MUTFAK, BANYO VE İÇ MEKANLARINIZ DA CALİSCO KEYFİNİ YAŞAYIN…

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Calisco ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Calisco hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

15 Yıllık Calisco Mesken Garantisi

Doğal taş atölye işçiliği genel kurallarının yanı sıra ürüne özel işleme-imalat ve montaj kurallarına uyulması kaydıyla,montaj gününden itibaren ortaya çıkabilecek üretim hatalarına karşılık, Calisco Kuvars Yüzeyler (Alternatif Mermer ve Madencilik A.Ş.), ürüne garanti vermektedir.

Oluşan hatanın üretim hatasından mı yoksa kullanım, taşıma veya montaj hatasından mı kaynaklandığı hususunda nihai karar yetkisi Calisco Kuvars Yüzeyler uhdesindedir.

Bu garanti meskeninize kalıcı olarak montajı yapılmış olan kusurlu ürünün onarım veya değiştirilmesine yöneliktir. Onarım veya değiştirme kararı tek ve yalnızca Calisco’ nun takdirindedir.

Calisco Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Calisco Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Calisco evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Calisco Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Calisco markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Calisco ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda calisco tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.L

Calisco Kullanım Kılavuzu

Düzenli Temizlik

Calisco’ nun gözeneksiz yapısı sayesinde nemli bir bez ve sabunla veya yumuşak bir deterjanla yapılacak bir temizlik Calisco yüzeyin harika görünmesi için yeterli olacaktır.Temizlikten sonra sabunu sıcak suyla durulayın ve bir bez veya kağıt havlu ile kurulayın.Bir diğer seçenek de temizliği sirke ve su karışımıyla yapıp sonra durulamaktır.Aşındırıcı etkileri nedeniyle partikül ihtiva eden temizlik ürünlerini kullanmayınız.Jel veya sıvı türünde olan temizlik malzemelerini tercih ediniz.

İnatçı Gıda Lekeleri

Nemli bir bez veya kağıt havlu üzerine bir miktar aşındırıcı olmayan ve düşük oranda çamaşır suyu içeren bir deterjan dökünüz. Yüzeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyiniz ve hemen durulayınız.  Metal izi pas gibi zorlu lekelerde bu deterjandan az bir miktar bulaşık süngerinin yüzeyine dökünüz, hafifçe ovalayınız ve hemen durulayınız. Calisco yüzeyinizi ilk günkü görünümüyle muhafaza etmek için düzenli aralıklarla temizlemenizi tavsiye ederiz.

Dayanıklılık

Calisco kırılma, çatlama, çizilme ve lekelere karşı dayanıklıdır.Buna rağmen farklı nesnelerden gelebilecek aşırı darbe ve basınçtan zarar görebilir.Her yüzey gibi güçlü kimyasallara maruz kaldığında kalıcı olarak hasar görebilir.Calisco yüzeyleri çizilmeye karşı dayanıklı olsa da keskin ve sivri aletlere maruz bırakmayınız.Bir kesme tahtasının kullanılması her zaman tavsiye edilir.

Tortular

Gıda artığı, sakız vb. kurumuş yapışkan artıkları öncelikle plastik veya tahta bir mutfak gereciyle kazıyınız.Sonra nemli bir bez ve deterjanla iz kalmayacak şekilde temizleyiniz sonrasında hemen durulayınız.Yüzey parlaklığına zarar vermemek için zorlu kirleri temizlemek için aşındırıcı bir malzeme kullanmayınız.

Kullanılmaması Gereken Kimyasal ve Temizleyiciler

Fırın-ocak temizleyicileri, zemin temizleyicileri, bulaşık makinası deterjanı, klozet temizleyicileri, mobilya temizleyicileri, lavabo gideri açıcıları, leke çıkarıcılar, pil asitleri vb.Bankonuzun bu kimyasal ve temizleyicilere uzun süreli temasa maruz kalması yüzeyde kalıcı hasar veya renk değişimine neden olabilir.Yüzeyiniz potansiyel olarak zarar verici bu vb. bir malzemeye maruz kaldığı zaman etkisinden korunmak için hemen suyla durulayınız.

Isıl Dayanım

Calisco yapısal olarak granit de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye kıyasla ısıya karşı daha dayanıklı olmakla birlikte her yüzey gibi ani ve hızlı ısıl değişimlerden zarar görebilir.Bu yüzden her türlü elektrikli ısıtma ve pişirme cihaz ve gerecinin altında her zaman nihale kullanılması önerilir.Ateşten yeni alınmış ve sıcak tencere-tava vb. pişirme gereçlerini doğrudan Calisco yüzeyine koymayınız.

Calisco Özellikleri

Calisco Türk Malıdır

Calisco, Türkiye’ nin en zengin doğal kaynaklarından biri olan kuvarsı özel teknolojisiyle Türkiye’de işleyerek yüksek nitelikli bir ürüne dönüştürmektedir

Asit ve Alkalilere Dayanıklıdır

Calisco, mutfak ve banyolarda günlük kullanımda yer alan malzemelerde bulunan baz ve asitlere karşı yüksek dayanım gösterir.

Performans ve Zarafet

Calisco başka hiçbir yüzeyin sağlayamayacağı ölçüdeki performans ve güzelliğin mükemmel uyumunu, başta mutfak ve banyolar olmak üzere, tüm iç mekanları eşsiz bir ortama çevirmek üzere sunuyor.

Çizilmeye Karşı Dayanıklıdır

Kuvars dünyanın en sert minerallerinden biri olduğu için Calisco çizilmeye ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.

 

Çevre Dostu

Calisco doğal kaynakları çevre dostu yüksek teknolojisiyle muhteşem bir ürüne dönüştürmektedir.

Hijyenik

Üzerinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen gözeneksiz yapısıyla Calisco yüksek hijyen sağlar.

Kolay Temizlik

Calisco gözeneksiz yapısıyla çay, kahve, limon, sirke, meyva suları, makyaj malzemesi vb. pek çok malzeme lekelerine karşı mükemmel dayanım sağlar

Doğal güzellik

Calisco doğal kuvarsın renk, güzellik ve dayanıklılığını teknolojisiyle bir araya getiriyor.

Tezgah Malzemesi Seçimi

Mutfağınız için ideal tezgahı seçmek sizin için zahmetli ve zaman alıcı olabilir. Bunun en önemli sebebi tezgah malzemesi seçeneklerinin çok çeşitli olması ve bu seçenekler arasında sizin tarzınıza ve mekanınıza en uygununu bulmaya çalışmanın zorluğudur. Aslında beklentiniz, sağlamlığı ve bakım kolaylığı ile tezgahınızı uzun yıllar kullanabilmeniz ve bunun yanında şık ve modern bir görünüme sahip olmasıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurduğumuzda çok seçenekli tezgah malzemelerini kuvars ve granit olarak daraltabiliriz. Tezgah malzemesinde granit ya da kuvars seçiminiz beklentilerinizi karşılayacaktır. Görünüm ve still avantajları ile her ikisi de evinize şıklık katarken bakım kolaylığı açısından kuvars avantaj sağlayacaktır.

Diğer Tezgah Markaları

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button