Parmastone-Tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Parmastone Tezgah

Parmastone Tezgah mutfak tezgahları kullanımı için ideal bir üründür. Estetik detaylara ve birleşenlerin performansına dikkat eden projeler için mekanik ve fiziksel özelliklerin, şıklığın ve modernliğin renklerle birleşerek her mutfak tezgahı ve banyo tezgahı kullanım için uygun bir ürün haline getirilir.

Parmastone Tezgah sinterlenmiş (basınçla sıkıştırılmış) taş ve levhalar sadece mutfağınızın tezgahına değil aynı zamanda mobilya çekmece yan yüzeylerde, ısıya aşınmaya ve çizilmeye karşı yüksek direnç gerektiren tüm yüzey kaplamalarında uygulanabilir.

Açık mutfaklar ve barbekü mutfakları, dış mekan mutfakları için tezgahlarda olduğu gibi dış mekan uygulamaları içinde Parmastone Tezgah ideal bir üründür.

Zamanla bozulmaz Uv ışınlarına, yüksek sıcaklıklara ve dona karşı dirençli bir tezgah ürünüdür.

Parmastone yenilikçi bir “tam gövdeli” sinterlenmiş taş levhadır. Geniş formatlı dilimler halinde, estetik tasarım çekiciliğini ve porselenin üstün mekanik ve fiziksel özelliklerini zerafet, işlenebilirlik, renkler ve doğal taşların tipik yüzeyleriyle birleştiriyor.

Parmastone hem insana hem de çevreye maksimum saygı gösterilerek üretilir. Reçine veya petrol türevleri içermeyen tamamen güvenilir bir üründür.

Parmastone Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Parmastone markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Parmastone ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda Parmastone Tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır. Parmastone Hindistan Ürünüdür.

Parmastone Tezgah Özellikleri

Isı ve yüksek sıcaklıklara oldukça dirençli 1.2 / 2.0 / 3.0 mm kalınlıklarda mevcut çizilmeye karşı yüksek derecede dirençli, yüksek aşınmaya dayanıklı boyutsal varyasyonlara uğramaz, yanmaz asit bazlara ve çözücü maddelere karşı dayanıklıdır.

Gözeneksiz oluşundan dolayı sıvı emmez proziteden tamamen yoksun antibakteriyel hijyen bir üründür. Bakteri üretmez ve küf yapmaz. Dayanıklı, temizliği kolay bir ürün olup sadece su ve bir bez ile temizlenebilir.

İtalyan tarzı mükemmel bir tezgah ürünü.

Parmastone yenilikçi “tam vücut” sinterlenmiş taş levhadır. Geniş formatlı plakalarda, estetik tasarım cazibesini ve porselenin üstün mekanik ve fiziksel özelliklerini, doğal taşların zarafeti, işlenebilirliği, renkleri ve tipik özellikleriyle birleştirir.

Parmastone piyasadaki en büyük boyuta sahip sinterlenmiş taş yüzeydir.

12 ve 20 mm kalınlıklarda 3365×1500 mm (5.05m2) ebatında bir plaka boyutu garanti edilir ve 30 mm levhalar 1460×3365 mm (4.91m2) ebatlarında bir döşeme boyutunu garanti eder.

Parmastone, tasarımcılar tarafından istenen boyutlarda, inşaat ve mobilya için en uygun ve çeşitli çözümleri sunar. Blok malzeme olması dolayısıyla uygulaması kolay ve sayısız uygulama alanıyla iç ve dış kaplamadan kaldırımlara, mutfak tezgahlarından havalandırmalı cephelere kadar kullanılabilir.

Parmastone hem insanlar hem de çevre için maksimum saygı ile üretilmektedir. Reçineler veya petrol türevleri içermeyen tamamen etkisizdir.

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi  Parmastone markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Parmastone ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda Parmastone Tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Parmastone Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Parmastone Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Parmastone Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Parmastone Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 350€ den başlayan Parmastone MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Parmastone Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel

 Parmastone Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Parmastone evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button