Masa-Ürünleri

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Doğal taş ürünlerin de ürün garantisi yoktur sadece işçilik garantisi vardır . Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Masa Ürünleri

Mermer Masa Renkleri

Masa Ürünleri

genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldspatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre gri, pembe, kırmızımsı olabilir.

Mermer Masa Çeşitleri

yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Mermer çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Mermer yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada granitler; dayk, silis ve batolitler halinde bulunabilir.

Mermer Masa Kullanım Alanları

Mermer Masa , mutfak ve banyolarda muhteşem estetik sunar ve diğer iyi özelliklere sahiptir. Ancak, eviniz için granit tezgahı düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken bazı zayıflıklar vardır. İşte konunun iki tarafına da bir bakış.

Mermer Masa Fiyatları 

Mermer Masa ülkemizde yoğun olarak kullanıyor fakat bir çok taş yurdışından geldiği için fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Genelde Kulanılan Taşlar Calacatta Mermer yaklaşık m2 fiyatı 3.500 -5.000 Arası,Statuario Mermer yaklaşık m2 fiyatı 3.000-4.500 Arası,Carara Mermer yaklaşık m2 fiyatı 2.500-4.000 Arası, Şeklinde mermer masalar minimum 8.500 -Maksimum 15.000 arası fiyat farklılıkları görüle bilir renge göre ölçüye göre değişkenlik göstere bilir en iyi seçimi bire bir seçimi uygulamayıcı firmanız olarak birlikte arayışta olursa sağlıklı fiyat yakalana bilir.

Mermer Masa Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Mermer Masa Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Mermer Masa evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mermer masa mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Mermer Masa Dikkate Alınması Gereken Nedenleri

Mermer Masa üstü malzemenin eşleştirebileceği zengin bir güzelliğe sahiptir . Zamansız bir aura, temiz ve doğal bir üründür.

Granit Mermer ve Onyx Masalar, yüksek kaliteli bir Memer Masa görsel olarak bir üst seviyeye çıkarır ve sıklıkla odanın merkezi haline gelir. Çalışılacak 20’den fazla Mermer tonuyla, Eviniz, Ofisiniz ve Toplantı salonuza mükemmel uyum sağlayan bir tanesini bulacaksınız.

Mermer Yumuşak bir maddedir ve çiziklere duyarlı değildir.

Bıçak donuklaştıracağı için çalışmak ideal olmasa da normal aşınma alır ve çok iyi yırtar.

Memer ısıya karşı direnç gösterir, bu nedenle  kullanılması idealdir.  üzerine hala ılık olan bir saç aleti koymak sorun olmaz.

Memer lekelere karşı çok dirençli olmaya bilir ve uygun bir şekilde kapatıldığında sıvıları emmez.

Granit Masa Renkleri

Masa Ürünleri

genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldspatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre gri, pembe, kırmızımsı olabilir.

Granit Masa Çeşitleri

yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Granit çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Granit yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada granitler; dayk, silis ve batolitler halinde bulunabilir.

Granit Masa Kullanım Alanları

Granit Masalar , mutfak ve banyolarda muhteşem estetik sunar ve diğer iyi özelliklere sahiptir. Ancak, eviniz için granit tezgahı düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken bazı zayıflıklar vardır. İşte konunun iki tarafına da bir bakış.

Granit Masa Fiyatları 

Granit Masa ülkemizde yoğun olarak kullanıyor fakat bir çok taş yurdışından geldiği için fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Genelde Kulanılan Taşlar verde guatemala yaklaşık m2 fiyatı 1.500 -3.000 Arası,Absolute Black Granit yaklaşık m2 fiyatı 3.000-4.500 Arası,Star Glaxy Granit yaklaşık m2 fiyatı 2.500-4.000 Arası, Şeklinde Granit masalar minimum 5.000 -Maksimum 15.000 arası fiyat farklılıkları görüle bilir renge göre ölçüye göre değişkenlik göstere bilir en iyi seçimi bire bir seçimi uygulamayıcı firmanız olarak birlikte arayışta olursa sağlıklı fiyat yakalana bilir.

Granit Masa Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Granit Masa Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Granit Masa evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mermer masa mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Granit Masa Dikkate Alınması Gereken Nedenleri

Granit Masa, diğer birkaç tezgah üstü malzemenin eşleştirebileceği zengin bir güzelliğe sahiptir . Zamansız bir aura, temiz ve doğal bir üründür.

Granit Mermer ve Onyx mutfak tezgahı, yüksek kaliteli bir mutfağı görsel olarak bir üst seviyeye çıkarır ve sıklıkla odanın merkezi haline gelir. Çalışılacak 20’den fazla granit tonuyla, mutfak dolaplarınız, yer döşemeleriniz ve duvarlarınızla mükemmel uyum sağlayan bir tanesini bulacaksınız.

Granit Masa çok sert bir maddedir ve çiziklere duyarlı değildir.

Bıçak donuklaştıracağı için çalışmak ideal olmasa da normal aşınma alır ve çok iyi yırtar.

Granit Masa ısıya karşı direnç gösterir, bu nedenle ocak yakınında kullanılması idealdir. Sıcak bir tavayı hızlıca ayarlamanız gerektiğinde, granit ısıyı hasar görmeden veya zayıflamadan alabilir. Banyoda, üzerine hala ılık olan bir saç aleti koymak sorun olmaz.

Granit Masa lekelere karşı çok dirençli olabilir ve uygun bir şekilde kapatıldığında sıvıları emmez.

 

Onyx Masa Renkleri

Masa Ürünleri

genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldspatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre gri, pembe, kırmızımsı olabilir.

Onyx Masa Çeşitleri

yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Onyx çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Onyx  yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada granitler; dayk, silis ve batolitler halinde bulunabilir.

Onyx Masa Kullanım Alanları

Onyx Masalar , mutfak ve banyolarda muhteşem estetik sunar ve diğer iyi özelliklere sahiptir. Ancak, eviniz için granit tezgahı düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken bazı zayıflıklar vardır. İşte konunun iki tarafına da bir bakış.

Onyx Masa Fiyatları 

Onyx Masa ülkemizde yoğun olarak kullanıyor fakat bir çok taş yurdışından geldiği için fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Minimum 10.000TL -Maksimum 20.000TL arası fiyat farklılıkları görüle bilir renge göre ölçüye göre değişkenlik göstere bilir en iyi seçimi bire bir seçimi uygulamayıcı firmanız olarak birlikte arayışta olursa sağlıklı fiyat yakalana bilir.

Onyx Masa Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Onyx Masa Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Onyx Masa evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mermer masa mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Onyx Masa Dikkate Alınması Gereken Nedenleri

Onyx Masa üstü malzemenin eşleştirebileceği zengin bir güzelliğe sahiptir . Zamansız bir aura, temiz ve doğal bir üründür.

Granit Mermer ve Onyx Masalar, yüksek kaliteli bir Onyx Masa görsel olarak bir üst seviyeye çıkarır ve sıklıkla odanın merkezi haline gelir. Çalışılacak 20’den fazla Mermer tonuyla, Eviniz, Ofisiniz ve Toplantı salonuza mükemmel uyum sağlayan bir tanesini bulacaksınız.

Onyx Yumuşak bir maddedir ve çiziklere duyarlı değildir.

Bıçak donuklaştıracağı için çalışmak ideal olmasa da normal aşınma alır ve çok iyi yırtar.

Memer ısıya karşı direnç gösterir, bu nedenle  kullanılması idealdir.  üzerine hala ılık olan bir saç aleti koymak sorun olmaz.

Memer lekelere karşı çok dirençli olmaya bilir ve uygun bir şekilde kapatıldığında sıvıları emmez.

Kuvars Masa Renkleri

Masa Ürünleri

genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldspatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre siyah dan, beyaza kırmızı,yeşil olabilir.

Kuvars Masa Çeşitleri

Yurt içi palaka üretimi yapan firmalar yaklaşık 200 çeşit renge sahip yurt dışı ürünleri ise 200 çeşit renge sahiptir yani bir den çok renge ulaşa bilirsiniz 

Kuvars Masa Kullanım Alanları

Kuvars Masalar , mutfak ve banyolarda muhteşem estetik sunar ve diğer iyi özelliklere sahiptir. Ancak, eviniz için Kuvars tezgahı düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken bazı artılar vardır. İşte konunun iki tarafına da bir bakış.Sıvı emmez leke tutmaz bakteri üretmez kullanımı kolay temizliği kolay grantili üründür.

Kuvars Masa Fiyatları 

Kuvars Masa ülkemizde yoğun olarak kullanıyor fakat bir çok taş yurdışından geldiği için fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Minimum 5.000TL -Maksimum 10.000TL arası fiyat farklılıkları görüle bilir renge göre ölçüye göre değişkenlik göstere bilir en iyi seçimi bire bir seçimi uygulamayıcı firmanız olarak birlikte arayışta olursa sağlıklı fiyat yakalana bilir.

Kuvars Masa Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Kuvars Masa Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Kuvars Masa evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mermer masa mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Kuvars Masa Dikkate Alınması Gereken Nedenleri

Onyx Masa üstü malzemenin eşleştirebileceği zengin bir güzelliğe sahiptir . Zamansız bir aura, temiz ve doğal bir üründür.

Kuvars,Granit, Mermer ve Onyx Masalar, yüksek kaliteli bir Kuvars Masa görsel olarak bir üst seviyeye çıkarır ve sıklıkla odanın merkezi haline gelir. Çalışılacak 200’den fazla Kuvars tonuyla, Eviniz, Ofisiniz ve Toplantı salonuza mükemmel uyum sağlayan bir tanesini bulacaksınız.

Kuvars Sert bir maddedir ve çiziklere duyarlıdır.

Bıçak donuklaştıracağı için çalışmak ideal olmasa da normal aşınma alır ve çok iyi yırtar.Fakat direk maruz kalmaz ise zarar görmez.

Kuvars ısıya karşı direnç gösterir, bu nedenle  kullanılması idealdir.  üzerine hala ılık olan bir saç aleti koymak sorun olmaz.Fakat yinede nihale kullanılması önerilir. Kuvars lekelere karşı çok dirençlidir. Ve uygun bir şekilde  sıvıları emmez. Asitli kimyasalardan uzak tutulması gerekmektedir.

 Masa Ürünleri

Mermer-Masa

Mermer Masa

Laz Mermer 20 Yılı aşkın süredir üst düzey mermer masa üretiminde sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Modern bir fabrikanın geleneğinde, kendi atölyelerimizde yüksek kaliteli ve sofistike mermer masa tasarlıyor ve üretiyoruz. Koleksiyonun ana vurgusu üzerinde mermer yemek masaları , mermer sehpa ve mermer yan masaları imalatı yapıyoruz. Yemek masalarında, özellikle mermer masalar da pazar lideriyiz. Sahip olduğumuz yüzlerce renk ve model seçenekleri ile sizleri evinize lüks bir görüntü vermeye davet ediyoruz Dekoratif olmasının yanı sıra eskiden beri sağlamlığı ile de öne çıkan mermer ürünleri her alanda tercih edilen malzemelerin başındadır. Mermer Masa için sizlere oldukça farklı tasarım modelleri ile örnekler sunan firmamız dünyanın önce gelen maden ocaklarında üretilmiş olan mermerleri masa modeli ile birleştirip sizlerin kullanımına sunmaktadır. Mermer Masalar için ülkemizde önce gelen firmalardan biri olan Laz Mermer tarzı farklı ve zevkine en uygun dekoratif modern ürünleri ile sizleri karşılamaktadır.

Granit-Masa

Granit Masa

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize bir çok alanda uygulanabilir Granit Masa Modelleri ile hizmet vermektedir. Banyo, Mutfak, Zemin ve Cephelerde hem kullanışlı hemde estetik bir çok modelimizde sizlerleyiz. Premium yüzey granit seçimimiz 250’den fazla renk çeşidi sunmaktadır. Granit masa ihtiyaçlarınızın mutfak, banyo veya diğer yüzeyler ile tüm projeniz için mükemmel çeşitlerimiz mevcuttur. Tüm granit masa plakaları stokta ve hızlı teslimat için hazır.

Onyx-Masa

Onyx Masa

Onyx Masa Mermer bilinen mermer den farklı bir taştır. Dışarıdan bakıldığında mermerden ayırt etmek çok zordur. Ancak Onyx taşı yarı saydam olup ışığı geçirirken mermer ise ışığı geçirmez. Mermer yeryüzüne yakın katmanlardan elde edilirken, onyx taşı çok daha derin katmanlarda bulunur ve renklerine göre değer kazanır.

Kuvars-Masa

Kuvars Masa

Dünyadaki en sert minerallerden yapılan kuvars , kuvars masa için tartışmasız en dayanıklı seçenektir. Ayrıca en göz alıcı olanlardan bazıları kırmızı, yeşil gibi geniş renk seçenekleriyle, dünyevi kahverengiler, siyahlar ve kremler, granit veya mermerin görünüşü için parıldıyor ve damarlı olarak geliyorlar.

Porselen-Masa-Logo

PORSELEN MASA

Porselen Masa hammaddesi İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir. Porselen; kilden yani topraktan üretilmiş olup tamamiyle doğal bir maddedir. Gözeneksiz dokusu ile sıvı emmez, bakteri üretmez, leke tutmaz, çizilmez, yanmaz bir üründür. Oldukça renk çeşitliliğine sahip olan Laz Mermer Porselen Masalar mat ve parlak olarak üretilmektedir.

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button