Marmicera-Tezgah-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Marmicera Tezgah

Marmicera, üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen, farklı ebatlardaki çeşitlerine ulaşabileceğiniz porselen levhaları hayatınızın her noktasında kolaylıkla kullanıma sunan bir porselen markasıdır.

Bu plakalar, tüm kullanım amaçlarına uygun şekilde farklı kalınlıklarda, çok çeşitli dokularda sunulmaktadır.

Tasarımla konforu aynı çatı altında buluşturan bu ürün, sizi mekanla sınırlamayıp, her alana ve her koşula uyum sağlayan mükemmel bir malzemedir. Tasarım ihtiyaçlarınızı her alanda ekstra korumaya gerek olmaksızın karşılayabileceğiniz, zengin ürün seçenekleri sunmaktadır.

Marmicera Tezgah Ayrıcalıkları

Yüksek ısı ve Darbe Dayanımı

Gıda ile Temasa Uygun Yüzey

Hijyenik

Leke Tutmaz

Marmicera Tezgah Bayi

Polimer Decor diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Marmicera ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Marmicera tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Marmicera Tezgah Kullanım Alanları

Marmicera porselenler dayanıklı ve doğal görünümlü olduğu için daha çok Mutfak Tezgahı, Banyo Tezgahı, Şömine, TV Ünitesi, Duvar Kaplaması, Zemin Döşemesi, Yemek Masası, Ofis Masası, Orta Sehpalar gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Marmicera Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Marmicera Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Marmicera Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Neolith Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 300€ den başlayan Marmicera MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Neolith Özellikleri

Marmicera  kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Marmicera  Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Marmicera  seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.

Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.

Marmicera  bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir.

Neden  Marmicera Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Marmicera Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Marmicera Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Marmicera tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Marmicera bir çok benzersiz farkı bulunmaktadır. Bunlardan biride Marmicera tezgahın tamamen doğal ürünlerden elde edilmesi ve geri dönüşü kolay bir ürün olmasıdır. Üretiminde yada yapısında doğaya karşı hiç bir zararlı madde bulundurmayan Marmicera Tezgah tüketici ve çevre dostu bir üründür.İspanyol firması olan Marmicera tezgah banko masa dış cephe iç cephe kullanımlarda birinci sınıf hizmet kullanım kolaylığı sunmaktadır detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin . 

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button