Neolith-Tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Neolith Tezgah

Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

Neolith Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Porselen tezgah özelliği bulunan Neolith kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

Neolith Tezgahı İspanya seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Neden Neolith Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Neolith Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Neolith Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Neolith tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Neolith’in bir çok benzersiz farkı bulunmaktadır. Bunlardan biride neolith tezgahın tamamen doğal ürünlerden elde edilmesi ve geri dönüşü kolay bir ürün olmasıdır. Üretiminde yada yapısında doğaya karşı hiç bir zararlı madde bulundurmayan Neotlith Tezgah tüketici ve çevre dostu bir üründür.İspanyol firması olan neolith tezgah banko masa dış cephe iç cephe kullanımlarda birinci sınıf hizmet kullanım kolaylığı sunmaktadır detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin . 

Neolith Tezgah Bayi

Laz Mermer diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Neolith ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Neolith tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Neolith Tezgah ürünlerinde ortaya çıkabilecek sorunlarda öncelikle firmamız  Laz Mermer  yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza ziyarette bulunacaktır. Gerekli görülmesi hususunda neolith firması ile iletişime geçilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. NEOLİTH TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Neolith ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Neolith hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neolith Özellikleri

Neolith kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Neolith Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Neolith seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.

Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.

Neolith bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir.

Neolith Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Neolith Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Neolith Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Neolith Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 400€ den başlayan Neolith MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button