T-One-Porselen-Tezgah-Logo

T-One Porselen Tezgah

Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

T-One Porselen Tezgah Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Porselen tezgah özelliği bulunan T-One kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.

Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

T-One Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Neden T-One Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

T-One Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

T-One Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak T-One tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

 

T-One Tezgah Bayi

Laz Mermer diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi T-One ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

T-One tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

T-One Tezgah ürünlerinde ortaya çıkabilecek sorunlarda öncelikle firmamız  Laz Mermer  yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza ziyarette bulunacaktır. Gerekli görülmesi hususunda T-One firması ile iletişime geçilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. T-ONE TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize T-One ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda T-One hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-One Tezgah Modelleri

T-One tezgah’ın mutfağınıza olan uyumuna hayran kalacak ve kullanımından büyük memnuniyet duyacaksınız.

Aşağıda çeşitli T-One tezgah uygulama örneklerini görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

T-One Tezgah Plaka Ölçüleri

T-One seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir.

T-One (360×120 / 300×100 ) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor, çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemiz de kolaylık sağlıyor.

T-One üç farklı kalınlığa sahip 11 mm. boyutlarında plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.

T-One Özellikleri

T-One Tezgah Kullanımı

T-One kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan T-One Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

T-One Uygulama Alanları

T-One seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Nerelerde Tercih Edilmektedir?

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.

Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.

T-One bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir.

Diğer Tezgah Markaları 

Call Now Button
Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?