Kuvars-Tezgah

Kuvars Tezgah Nedir ?

Kuvars oldukça sert dioksit silisyum kiristellerine verilen addır.Yaklaşık ağırlığı 2.65 g/cm sertliği 7 olan kuvarsa doğada çok rastlanmaktadır. Uzun yıllar fosilleşip kristalleşen kuvars, kristal ya da amarof halde bulunabilir. Kuvars tegah birleşenlerle yapıştırıcılarla meydana gelir bu nedenle sıvı emmez leke tutmaz bakteri üretmez bir üründür.

Kuvars Tezgah Özellikleri

Kuvars Tezgah Özellikleri %93 doğal kuvars minerallerinden oluşmaktadır.Geriye kalan %7 si ise bir birine bağlayacı malzemelerden yapıştırıcı mermer tozu ppolyester gibi bağlayıcı malzemler içeririr.

Kuvars Tezgah Fiyatları 

Kuvars tezgahı ülkemizde üreten firmalar çimstone 600TL-1.000 TL arası , Belenco 700 TL-1.300 TL arası, Coante 650TL-1.200 TL arası, Calisco 600TL-1.000 TL arası, Sadestone,550TL-900 TL  arası şeklinde değişmektedir.Yurt dışı ürünlerde Silestone 1.500 TL- 3.000 TL  arası, Cambria 1.800 TL 3,500 TL arası yaklaşık mtul fiyatları bu şekilde renge göre ölçüye göre freye göre değişmektedir.

Kuvars Tezgah Kullanım Kulavuzu

Kuvars tezgah sıvı emmez leke tutmaz bakteri üretmez her markanın kendine göre garantisi kapsamına göre değişmektedir. Yaklaşık 5 yıl 20 yıl arası değişmektedir granti kapsamına ürünlerin kendinden olucak tüm olumsuzluklara karşı granti kapsar ve ücret talep edilmeksizin değişimi yapılmaktadır. İlk ürünü imalatını yapan firma ücretsiz şekilde ğişimini yapmaktadır.Detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Kuvars Tezgah Ürünleri

Çimstone-Logo

ÇİMSTONE

Çimstone izmir türkiyede üretilmektedir.Sektörde 20 yıla yaklaşan var oluşu ile ilklerden bir firma bir çok renk seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

Belenco-Logo

BELENCO

Belenco Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Manisa da üretimi yapılmaktadır. Belenco Tezgah kuvars minerallerinin birleşmesi ile meydana gelmektedir.

Coante-Logo

COANTE

Coante Tezgah Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Muğla da üretimi yapılmaktadır.Coante Tezgah için Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plakalardan üretilmektedir. Coante Tezgah sadece iç mekan uygulamalarında değil dış mekan uygulamaları içinde kullanılmaktadır. Dış mekanda Coante Green plakalarla üretim yapmaktadır.

Calisco-Logo

CALİSCO

Calisco Tezgah Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Manisa da üretimi yapılmaktadır. Calisco Tezgah için Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plakalardan üretilmektedir.Calisco tezgahları ile mutfak, banyo ve tüm iç mekanlarda Calisco konforunun tadını çıkarın. Yüzeylerimiz % 93 kuvars içerir.

Silestone-Logo-Görsel

SİLESTONE

Silestone Tezgah ithal ispanya üretimi bir üründür. Silestone kuvars yüzeylerine sahip olan bu ürün ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen üründür. Zengin renk seçenekleri ile göz kamaştırmaktadır. Mat ve parlak yüzeyler olarak üretilmektedir. Silestone Kuvars tezgah 25 Yıllık Garanti olanağına da sahip bir üründür.

Sadestone-Logo

SADESTONE

Türkiye Gaziantep bölgesinde 2013 yılında faaliyete giren Sadestone tezgah kuvars plaka üretim tesisimizde sektördeki en yeni makineleri kullanmaktayız. Bu tesisimizde ürettiğimiz ürünler sadece granitin değil, diğer kuvars yüzeylerin fiziksel ve kimyasal dayanımlarını da aşmaktadır.

Call Now Button
Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?