Calisco

Calisco kuvars ailesinden bir ürün olup üretimi Türkiye / Manisa de yapılmaktadır.

Ülkemizin önde gelen kuvars tezgah panel üretimi yapan Calisco uygulaması yapılan tüm ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Calisco Tezgah kuvars yüzeylerin sertliğinden ve renk çeşitliliği ile göz kamaştırmaktadır.

Hammaddesi Kuvars olan sınıfta yer alan Calisco  tezgah ürünleri Bankolar için, tezgahlar için, zemin ve merdiven gibi yüzeyler de kullanılmaktadır.

Calisco tezgah serilerinden herhangi birini kullanmaya karar verdiyseniz ürün kalitesinden farklı olarak uygulama işçiliğine de önem vermelisiniz. 

Calisco Tezgah için bir çok satış yapan firma bulunabilir ancak uygulama için kaliteli hizmet alabileceğiniz çok sayıda firma bulmanız kolay değildir.

Laz Mermer nitelikli uygulama montaj hizmetleri ile tüm tezgah gruplarında olduğu gibi Calisco tezgah serisine ait tüm modellerde sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Hem fiyatlarda uygun ve ekonomik çözümler hemde son derece kaliteli uygulama için ekiplerimizden teklif almadan karar vermeyiniz.

Calisco Mutfak tezgahı Örnek Uygulamalar

Calisco Mutfak tezgahı için sitemizde bir çok görsel paylaşımı yapılmakta ve sürekli de güncellenmektedir.

Sizde dilerseniz uzmanlarımızdan alanına en uygun model ve ürün için bilgi isteyebilirsiniz.

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Calisco Tezgah ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Calisco Kuvars tezgah

Dünya üzerinde en sağlam ve sert taş özelliği bulunan Kuvars özelliği Calisco Tezgahları öne çıkarmaktadır. Kuvars Taşı İtalyan Breton firmasının tarafından üretilmekte olup 1996 yılında ilk olarak ülkemizde Manisa da AKG grubu tarafından işlenmiştir. Calisco  Tezgah bilinen seçkin ve prestijli seçimlerde ilk akla gelen tezgah markalarından biri konumundadır.  NSF ve LGA sertifikalarına sahip olan ürün hijyenik yapısı onaylanmış olup tüm standartlara sahiptir.

Ürün kalitesine verilen özen, hammadde seçimi ile başlar ve ürünün kullanıcıya ulaştırılmasına kadar tüm süreçlerde devam eder. EN ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Calisco ’un üretim ve hizmet süreçleri sürekli iyileştirme konseptine dayanmaktadır. Titiz kontrolden sonra hammaddelerin kabulünden, sevkiyat öncesi yapılan nihai kalite kontrolüne kadar her aşamada sıkı denetim ve profesyonel kontrol yöntemleri uygulanır.

  • Calisco , herhangi bir yatırım yapmadan sistematik olarak yürütülen Ar-Ge çalışmaları ile ürün özelliklerini geliştirmeye çalışmakta, diğer taraftan sektörün değişen tüketici ihtiyaçlarına ve beklentilerine en uygun çözümleri sunmaya çalışmaktadır.
  • Hammaddelerin kriterlere uygunluğunun denetlenmesi, Avrupa Standartları ile uyumlu bitmiş ürünlerin fiziksel mukavemet testlerinin performansı ve ürün geliştirme ve çeşitlendirme çalışmaları, Ar-Ge laboratuvarında gerçekleştirilmektedir.
  • Sektördeki her türlü gelişme ve yenilikler, değişen tüketici ihtiyaçlarına ve sektörün beklentilerine en uygun özümleri sunmak için, laboratuvar ve Ar-Ge departmanı aracılığıyla sürekli olarak takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

Calisco Mutfak Tezgahı

Evlerde dekora daha çok kadınlar karar verir ve kadınlarında tezgah seçimlerinde Calisco bilinen ve güvenilen markalar arasın yer almaktadır. Calisco mutfak tezgahı ürünlerini mutfağınızda tercih etmeniz için o kadar çok neden ve sebep var ki bunlardan en başında da Kuvars özeliği taşımasıdır. Bildiğiniz Klasik Mutfak tezgahlarının aksine son derece farklı bir hava katan bu tezgah serisi oldukça değişik bir ortamı mutfağınıza yansıtacaktır

Calisco Tezgah Uygulayıcısı

İstanbul da Calisco mutfak tezgahı için satış yapan bir çok firma elbette bulabilir hatta internet üzerinden dahi sipariş verebilirsiniz. Ancak satışdan ziyade tezgahın uygulanabilirliği ve uygulayıcısı da son derece önem arz etmektedir. Laz Mermer uzun yılladır Calisco Tezgah bayisi olarak İstanbul da yapı sahiplerine hizmet vermekte ve aynı zamanda uygulama da yapmaktadır. Bir çok yaşam alanı için son derece kaliteli işçilik sunan ekiplerimiz istediğiniz tüm Calisco modellerini bünyesinde bulundurmakta ve projenize en uygun şekilde uygulamaktadır. Mutfak tezgahı için firma olarak bir çok markada ulusal anlamada hizmet vermekte olup Calisco ürünleri bir çok müşterimize gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğimiz ürünlerdir.

Calisco Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Calisco Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Calisco Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Banyo, Mutfak, Zemin gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Calisco Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 650 TL den başlayan Calisco MT fiyatları bulunmaktadır. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Calisco Fiyat Farklılıkları

Uygulayıcısı olduğumuz Calisco ürünlerinde İstanbul içinde Fiyat farkı olmadan her bölgeye çalışma yapabilmekteyiz. Dileyen proje sahipleri uygulama olmadan da firmamızdan cv Calisco tezgah alımı yapabilirler.

Üretiminde %93 Kuvars taşı özelliği bulunan bu kaliteli ürün İtalyan menşeli olup üstün ileri teknoloji bir tezgah ürünüdür. Tüm tezgahlarda yer alan neredeyse bütün özellikleri bünyesinde toplamış olan bu ürün ülkemizde kullanımı olduğu günden bugüne yoğun ilgi ve talep görmektedir.

Calisco fiyatları için sizlere daima en uygun fiyatları sunmuş olan firmamız aynı zaman ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Uzun garanti süresinin yanında dekoratif ve tasarım içinde uzmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Calisco Fiyat Teklifi Alın

Laz Mermer  kullanım alanınızın metrajı ve özelliğine göre sizlere en iyi Calisco Fiyatları ile hizmet vermektedir.

Bizlere uygulama yapacağınız alan ile ilgili bilgiler paylaşmanız halinde sizlere gün içerisinde en iyi teklifi ekiplerimiz iletebilmektedir. Calisco Fiyatını wahatsaap hattımızdan hemen teklif isteğinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Calisco Kullanım Kılavuzu

Düzenli Temizlik

Calisco’ nun gözeneksiz yapısı sayesinde nemli bir bez ve sabunla veya yumuşak bir deterjanla yapılacak bir temizlik Calisco yüzeyin harika görünmesi için yeterli olacaktır. Temizlikten sonra sabunu sıcak suyla durulayın ve bir bez veya kağıt havlu ile kurulayın. Bir diğer seçenek de temizliği sirke ve su karışımıyla yapıp sonra durulamaktır. Aşındırıcı etkileri nedeniyle partikül ihtiva eden temizlik ürünlerini kullanmayınız. Jel veya sıvı türünde olan temizlik malzemelerini tercih ediniz.

İnatçı Gıda Lekeleri

Nemli bir bez veya kağıt havlu üzerine bir miktar aşındırıcı olmayan ve düşük oranda çamaşır suyu içeren bir deterjan dökünüz. Yüzeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyiniz ve hemen durulayınız. Metal izi pas gibi zorlu lekelerde bu deterjandan az bir miktar bulaşık süngerinin yüzeyine dökünüz, hafifçe ovalayınız ve hemen durulayınız. Calisco yüzeyinizi ilk günkü görünümüyle muhafaza etmek için düzenli aralıklarla temizlemenizi tavsiye ederiz.

Dayanıklılık

Calisco kırılma, çatlama, çizilme ve lekelere karşı dayanıklıdır. Buna rağmen farklı nesnelerden gelebilecek aşırı darbe ve basınçtan zarar görebilir. Her yüzey gibi güçlü kimyasallara maruz kaldığında kalıcı olarak hasar görebilir. Calisco yüzeyleri çizilmeye karşı dayanıklı olsa da keskin ve sivri aletlere maruz bırakmayınız. Bir kesme tahtasının kullanılması her zaman tavsiye edilir.

Tortular

Gıda artığı, sakız vb. kurumuş yapışkan artıkları öncelikle plastik veya tahta bir mutfak gereciyle kazıyınız. Sonra nemli bir bez ve deterjanla iz kalmayacak şekilde temizleyiniz sonrasında hemen durulayınız. Yüzey parlaklığına zarar vermemek için zorlu kirleri temizlemek için aşındırıcı bir malzeme kullanmayınız.

Kullanılmaması Gereken Kimyasallar

Fırın-ocak temizleyicileri, zemin temizleyicileri, bulaşık Isıl Dayanım makinası deterjanı, klozet temizleyicileri, mobilya temizleyicileri, lavabo gideri açıcıları, leke çıkarıcılar, pil asidleri vb. Bankonuzun bu kimyasal ve temizleyicilere uzun süreli temasa maruz kalması yüzeyde kalıcı hasar veya renk değişimine neden olabilir. Yüzeyiniz potansiyel olarak zarar verici bu vb. bir malzemeye maruz kaldığı zaman etkisinden korunmak için hemen suyla durulayınız.

Isıl Dayanım

Calisco yapısal olarak granit de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye kıyasla ısıya karşı daha dayanıklı olmakla birlikte her yüzey gibi ani ve hızlı ısıl değişimlerden zarar görebilir. Bu yüzden her türlü elektrikli ısıtma ve pişirme cihaz ve gerecinin altında her zaman nihale kullanılması önerilir. Ateşten yeni alınmış ve sıcak tencere-tava vb. pişirme gereçlerini doğrudan Calisco yüzeyine koymayınız

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button