LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Coante Tezgah

Coante Tezgah Kuvars Tezgah panelleri Türkiye Muğla da üretimi yapılmaktadır.Coante Tezgah için Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plakalardan üretilmektedir.

Coante Tezgah sadece iç mekan uygulamalarında değil dış mekan uygulamaları içinde kullanılmaktadır. Dış mekanda Coante Green plakalarla üretim yapmaktadır.

Coante tüm zemin döşeme, kaplama, dış cephe, mutfak ve banyo tezgahı, yükseltilmiş döşeme ve merdivenlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Coante Tezgah Mermer ve granite göre Yüksek 7 MOHS sertliğe sahip Coante yüksek çizilme ve kimyasal direnci, leke tutmaz yapısı bulunmaktadır.

Coante tezgah fiyatları için firmamızla iletişime geçerek uygulama yapılacak bölümün ölçülerinin alınıp fiyatlandırılmasını talep edebilirsiniz.

Coante Kuvars Tezgah

Dünya genelinde satışı olan Coante tezgah doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Coante ürünleri, doğal taşın aksine yapısında kılcal çatlaklar ve gözenekler bulundurmamasından dolayı hijyeniktir.

Üstelik her biri tasarım ürünü olduğundan geniş renk seçenekleriyle hayatınıza şıklık katar.

Coante sahip olduğu ileri teknoloji ve tecrübe farkıyla hayal gücünüzü aydınlatmak ve sınırları ortadan kaldırmak için yola çıktı.

Coante, en son ve yenilikçi Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plaka üretir.

Coante’nin en gelişmiş Breton teknolojisine sahip olması dünya çapındaki tüm ürünleri ve halihazırda üretilmemiş pek çok ürünü üstün kalite ve süreklilik ile üretme kapasitesi sağlar.

Coante Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Coante Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Coante evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Coante Tezgah Özellikleri

Dünya’da bulunan en sert minerallerden biri olan doğal kuvarstan üretilmiştir ve çeşitliliği yaratmak için küçük miktarlarda cam veya metalik lekeler eklenmiş, kuvars tezgahlar günümüzde çeşitli ve renkli mutfak tezgahı, banyo tezgahı, bankolar, iç cephe kaplama, dış cephe kaplamalarında kullanılmaya devam edilmektedir.

10 mm’den 30 mm kadar olan kalınlıklarda üretim yapılır

165 cm x 330 cm – 154 cm x 312 cm – 140 cm x 305 cm

Leke tutmaz.

Antibakteriyeldir. Hijyen belgesine sahiptir.

İçerdiği Kuvars granülleri arasında boşluksuz bir yapı vardır.Kimyasal dayanımı yüksektir.Yanmazlık özelliği vardır.Antistatiktir.Yüksek esneme dayanımı vardır.Yüksek asit ve küf dayanımı vardır.Coante ürünleri 7 Mohs sertliğinde olup mermer ve granite göre yüksek çizilme direncine sahiptir.Sınırsız sayıda mükemmel efekt ve desenleri oluşturmak mümkündür.

Kuvars tezgahın diğer avantajı gözenekli olmayan bir malzeme oluşundan dolayı, dokusu bakterilerin büyümesine engeller ve lekelere karşı dayanıklı olduğundan leke tutmaz bakteri üretmez bir üründür.

Coante tezgahın diğer bir avantajı ise kuvarsın sertliğinden dolayı çizilmelere karşı direnç gösterir, günümüz kullanım alanlarında gayet istenilen performansı gösterir, ailenizi korur ve kullanım alanlarının temizliğini kolaylaştırır.

Bu sebeple, Coante tezgah, kuvars tezgah günümüz mutfak banyo iç cephe, dış cephe ve banko uygulamalarında kaliteli bir ürün olduğundan sıkça kullanılmaya devam ediliyor.

Her geçen yıllar Kuvarsın sağladığı dayanıklılığın yanı sıra, bu malzeme güzel ve çok çeşitli renk seçenekleri ile gözünüze çarpıyor.

Seçenekleriniz, kuvars, beyazlar, siyahlar ve kahverengiler gibi doğal renklerden altınlar veya maviler gibi diğer renklere kadar neredeyse sonsuzdur.

Bir kuvars tezgahının tasarımı, mutfağınıza karakter kazandırmakla yetinmez, ayrıca diğer alışılmış malzemeleri aşan yüksek performans seçenekleri sunar.

Hijyenik açıdan ailenizi korur ve mutfak temizliğini kolaylaştırır.

Coante Tezgah Kullanımı

Coante, alışılmışın dışına çıkıp, sadece iç mekân aplikasyonlarına uygun ürün üretmekle kalmayıp, adı altında üreteceği kuvars esaslı, kompoze plakalarla dış mekânları da kuvars ışıltısıyla kaplayacak

Coante, ürünleri uniform görsellik içerir, boyutsal sapma gözlenmez

Tüketicinin zihnindeki tüm sınırları kaldırarak ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilirlik avantajı sağlar

Doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda kullanılır

Temizliği oldukça kolaydır, günlük temizlik malzemeleriyle temizlenebilir

Tasarım ürünü olduğu için sürekli kendini yeniler

Hem zemin hem tezgah uygulamaları için uygundur

Periyodik bakım ve cila gerektirmez

Mutfak Tezgahı Malzemesi Seçimi

Mutfağınız için ideal tezgahı seçmek sizin için zahmetli ve zaman alıcı olabilir. Bunun en önemli sebebi tezgah malzemesi seçeneklerinin çok çeşitli olması ve bu seçenekler arasında sizin tarzınıza ve mekanınıza en uygununu bulmaya çalışmanın zorluğudur. Aslında beklentiniz, sağlamlığı ve bakım kolaylığı ile tezgahınızı uzun yıllar kullanabilmeniz ve bunun yanında şık ve modern bir görünüme sahip olmasıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurduğumuzda çok seçenekli tezgah malzemelerini kuvars ve granit olarak daraltabiliriz. Tezgah malzemesinde granit ya da kuvars seçiminiz beklentilerinizi karşılayacaktır. Görünüm ve still avantajları ile her ikisi de evinize şıklık katarken bakım kolaylığı açısından kuvars avantaj sağlayacaktır.

Coante Tezgah Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Coante markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Coante ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda coante tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Coante Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Coante Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Coante Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Coante Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 900₺ den başlayan Coante MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button