banyo-tezgahı

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

 Banyo Tezgahı  

Banyo Tezgahı konusunda Laz Mermer olarak bizlere ulaşan her talebiniz oldukça değerlidir.
Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize her uygulamamızda en iyi çözümü sunuyoruz.

Ürün kalitesinden işçilik kalitesine kadar en iyisi Laz Mermer’de.

Banyo Tezgahları modellerimiz dünyada en çok tercih edilen marka-model serilerinden oluşmaktadır.

Bunun yanı sıra Mutfak Dolaplarımız, Banyo Dolaplarımız ve diğer hizmetlerimizdeki tüm ürün gruplarımızda önde gelen çözüm ortakları ile çalışmakta ve sizlere modern ve kullanılabilirliği en uygun uygulamaları yapmaktayız.

Yaptığımız tasarımlar uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ve kısa bir sürede modası geçecek tasarımlar değildir. Yaşam alanlarınızda tercih edeceğiniz ürün ve modellerimiz pratik kullanım kolaylığı ve şıklığı ile alanlarına değer katacak tasarımlardır.

Banyo Tezgahı Seçimi

Yaşadığımız alanlarda ufak dokunuşlar ve ayrıntılar oldukça farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Banyo Tezgahı  üzerine hizmet veren firmamız  Laz Mermer sadece ülkemizde değil Dünya genelinde en çok tercih edilen ve mekanlarda kullanılan Banyo tezgahlarını sizlere sunmaktadır. Tarzına uygun bir çok farklı çeşit Banyo Tezgahı modellerini sizlere sunmakta talebiniz doğrultusunda mükemmel işçilik kalitesi ile uygulama yapmaktayız.

Mutfak Tezgahları Serileri

Her ürün grubumuzun içerisinde onlarca renk ve çeşitli tezgah modeli bulunmaktadır. Mutfak Dolapları kullanımınıza uygun bir mutfak tezgahı seçimi yada tamamen kendi belirleyeceğiniz özelliklerde tezgah bulmanız oldukça kolay.

Banyo tezgahı arayışlarınızda BelencoÇimstone, Calisco, Neolith, Corian, Silestone, Cambria, Dekton, Franke, Laminam, Sadestone, Lapitec, Granit ve Mermer tercihlerinden size en uygununu bulabilirsiniz.

Banyo Tezgahı Fiyatları 

Kuvars tezgahı ülkemizde üreten firmalar çimstone 850₺-1.400₺ arası , Belenco 950₺-1.600₺ arası, Coante 900₺-1.500₺ arası, Calisco 850₺-1.400₺ arası, Sadestone,800₺-1.200₺ arası şeklinde değişmektedir.İtal ürünlerde Silestone 3.000₺- 6.000₺ arası, Cambria 3.500₺ 6.500₺ arası,Granit 800₺-1.500₺ Arası, Mermer 750₺ – 1.600₺ arası, Onxy 1.300₺-3.000₺ arası,Corian 2.000-4.000₺ Arası, Franke 1.800₺- 4.000₺ arası yaklaşık mtul fiyatları bu şekilde renge göre ölçüye göre freye göre değişmektedir.

Mutfak Tezgahı Fiyat Teklifi Alın

Laz Mermer  kullanım alanınızın metrajı ve özelliğine göre sizlere en iyi Mutfak Tezgahı  ve Banyo Tezgahı hizmet vermektedir.

Bizlere uygulama yapacağınız alan ile ilgili bilgiler paylaşmanız halinde sizlere gün içerisinde en iyi teklifi ekiplerimiz iletebilmektedir.  Wahatsaap hattımızdan hemen teklif isteğinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Banyo Tezgahı Nasıl Seçilmeli

Banyo tezgahı seçimi kullanıma göre değişmektedir kimyasal kullanılarak temizlik yapılıyorsa doğal taşlardan uzak durulması gerekir.Tercih etmeniz gereken tezgah ürünleri kuvars veya porselen tezgahlardır.Eğer kimyasal kullanılmayacaksa temizlikte doğaltaş kullanıla bilir.

Banyo Tezgahı Evye Seçimi

Banyo tezgahın kullanıma göre değişmektedir. Banyo da modern çizgiler görseller görmek isterseniz üsten çanak evye ve düz hatlara sahip tezgah seçile bilir fakat kullanımı biraz zordur . Öte yandan tezgah aldı evyelerde modern hatlara sahip olmaya başladı ve kullanımı kolaydır. Bazı tezgah ürünlerinde kendinden evyeli evye yalak tipi modern hatlar şekillendirilmiş evyelerde mevcuttur kullanılacak alanın küçükjlüğü büyüklüğü de önemli buna istinaden seçim farklılaşa bilir . Kuvars tezgah ürünleri renk skalası ile göz kamaştırıyor banyolarda ve mutfaklarda günümüzde daha fazla trercih edilmeey başladı beyaz üzerine giri damar giri üzerine beyez damar siyah üzerine beyaz damar krem güzey beyaz damar çizgi hatları modern bir görüntü sunuyor sizlere . Doğaltaşa benzerliğide unutulmamalı doğaltaş görünümü ilede çok şık tasarımlar yakala bilirsiniz.

Banyo Tezgahı Temziliğinde Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Mutfak tezgahlarında kuvars ürünler akrilik ürünler doğaltaş ve porselen olmak kaydesi ile temizlikte asitli kimyasallardan uzak tutmanız önerilir kimi kişiler çamaşur suyunu kullanmayı benimser eyer kullanılacak ise su ile karıştırılıp kullanıla bilir yağ sökücü ve benzer ürünlerden tezgahınızı uzak tutunuz aksi taktirde tezgahınız zarar göre bilir temizlik için arap sabunu krem cif deterjan vb ürünleri kullana bilirsiniz .

Banyo Tezgahı Ürünleri

Mermer Masa Ürünleri

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button