banyo-tezgahı

Modern Banyo Tezgahı  Uygulamalar

Banyo Tezgahı konusunda Laz Mermer olarak bizlere ulaşan her talebiniz oldukça değerlidir.
Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize her uygulamamızda en iyi çözümü sunuyoruz.

Ürün kalitesinden işçilik kalitesine kadar en iyisi Laz Mermer’de.

Banyo Tezgahları modellerimiz dünyada en çok tercih edilen marka-model serilerinden oluşmaktadır.

Bunun yanı sıra Mutfak Dolaplarımız, Banyo Dolaplarımız ve diğer hizmetlerimizdeki tüm ürün gruplarımızda önde gelen çözüm ortakları ile çalışmakta ve sizlere modern ve kullanılabilirliği en uygun uygulamaları yapmaktayız.

Yaptığımız tasarımlar uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ve kısa bir sürede modası geçecek tasarımlar değildir. Yaşam alanlarınızda tercih edeceğiniz ürün ve modellerimiz pratik kullanım kolaylığı ve şıklığı ile alanlarına değer katacak tasarımlardır.

Banyo Tezgahı Seçimi

Yaşadığımız alanlarda ufak dokunuşlar ve ayrıntılar oldukça farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Banyo Tezgahı  üzerine hizmet veren firmamız  Laz Mermer sadece ülkemizde değil Dünya genelinde en çok tercih edilen ve mekanlarda kullanılan Banyo tezgahlarını sizlere sunmaktadır. Tarzına uygun bir çok farklı çeşit Banyo Tezgahı modellerini sizlere sunmakta talebiniz doğrultusunda mükemmel işçilik kalitesi ile uygulama yapmaktayız.

Mutfak Tezgahları Serileri

Her ürün grubumuzun içerisinde onlarca renk ve çeşitli tezgah modeli bulunmaktadır. Mutfak Dolapları kullanımınıza uygun bir mutfak tezgahı seçimi yada tamamen kendi belirleyeceğiniz özelliklerde tezgah bulmanız oldukça kolay.

Banyo tezgahı arayışlarınızda BelencoÇimstone, Calisco, Neolith, Corian, Silestone, Cambria, Dekton, Franke, Laminam, Sadestone, Lapitec, Granit ve Mermer tercihlerinden size en uygununu bulabilirsiniz.

Banyo Tezgahı Fiyatları 

Kuvars tezgahı ülkemizde üreten firmalar çimstone 600TL-1.000 TL arası , Belenco 700 TL-1.300 TL arası, Coante 650TL-1.200 TL arası, Calisco 600TL-1.000 TL arası, Sadestone,550TL-900 TL  arası şeklinde değişmektedir.Yurt dışı ürünlerde Silestone 1.500 TL- 3.000 TL  arası, Cambria 1.800 TL 3,500 TL arası,Granit 550TL-1.500tl Arası, Mermer 500TL – 1.400TL arası, Onxy 1.00TL-3.00TL arası,Corian 1.500-3.00Tl Arası, Franke 1.200Tl- 2.500tL arası yaklaşık mtul fiyatları bu şekilde renge göre ölçüye göre freye göre değişmektedir.

Mutfak Tezgahı Fiyat Teklifi Alın

Laz Mermer  kullanım alanınızın metrajı ve özelliğine göre sizlere en iyi Mutfak Tezgahı  ve Banyo Tezgahı hizmet vermektedir.

Bizlere uygulama yapacağınız alan ile ilgili bilgiler paylaşmanız halinde sizlere gün içerisinde en iyi teklifi ekiplerimiz iletebilmektedir.  Wahatsaap hattımızdan hemen teklif isteğinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Banyo Tezgahı Temziliğinde Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Mutfak tezgahlarında kuvars ürünler akrilik ürünler doğaltaş ve porselen olmak kaydesi ile temizlikte asitli kimyasallardan uzak tutmanız önerilir kimi kişiler çamaşur suyunu kullanmayı benimser eyer kullanılacak ise su ile karıştırılıp kullanıla bilir yağ sökücü ve benzer ürünlerden tezgahınızı uzak tutunuz aksi taktirde tezgahınız zarar göre bilir temizlik için arap sabunu krem cif deterjan vb ürünleri kullana bilirsiniz .

Banyo Tezgahı Ürünleri

Mermer Masa Ürünleri

Call Now Button
Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?