Franke-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Franke Tezgah

Franke Tezgah Akrilik Tezgah profesyonel tüm alanlarda ki yüzeylerde kullanılmaktadır. Akrilik tezgah tasarımı ile birleştiğinde tüm mekanlar farklılaşır ve ortama ek izi  belli etmediğinden bire bir uygulanır.

54 farklı renk seçeneği ile hayalinizdeki tasarımı gerçekleştiriyor. Franke solid surfaces ısıtılarak şekil alan malzeme oluşundan dolayı ve zengin renk çeşitliliği sayesinde her tarzın ihtiyacını karşılıyor.

Franke Tezgah akrilik Tezgah doğal malzemeler ile birleşerek oluşturulması sayesinde üretilen  franke solid surfaces esnekliği ergonomisi dayanıklılığı ve ışıltısı ile karakterinizi yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

Duvar ve süpürgelik panellerinde ek yeri göstermeden birleştirilmesine imkan sağlayan yapısı sayesinde kir ve leke oluşmasına izin vermiyor, lekelere ve çizilmelere karşı dirençli dayanıklılığı ile bakımı çok kolay bir üründür.

Günümüzde kullanım alanları mutfak tezgahı, banyo tezgahı, banko kaplama, mobilya kaplama, duvar kaplama, iç ve dış cephe kaplamalarında birleşim noktası görülmediğinden sıkça kullanılmaktadır.

Kolay temizlenebilirliği ile mutfak tezgahı ve banyo tezgahı ürünlerinde sıkça kullanılmaktadır İstanbul‘un bir çok toplu konutunda kulanılmaktadır..

Franke Tezgah Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Franke markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Franke ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda franke tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Franke Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Franke Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Franke evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Franke Mutfak Tezgahı Özellikleri

Dayanıklı Franke tezgah doğal minareller ve Akrilik tezgah oluşu sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Yenilenebilir özelliği sayesinde oluşan küçük ve büyük çizikleri zımpara sistra sünger ile işlem yapıldıktan sonra ilk günkü görünümüne kavuşur.

Temizlenmesi kolay; ıslak bir bez yardımı ile ve sıvı temizleyiciler kullanarak temizliği yapılabilir.

Parlaklığın korunmasında yardımcı olur.

Hijyenik antibakteriyel oluşundan dolayı bakteri oluşturmaz küf ve leke tutunmasına izin vermez.

Gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı kolay franke solid surface sadece mutfak tezgahı banyo tezgahı kullanımı için değil bankolarınız ve kullanım alanlarınız içinde ideal bir üründür.

Farklı renkler franke tezgah Akrilik tezgah franke solid surface 54 farklı tarza hitap eden renkleri sayesinde franke’nin ürünlerini tek başına kullanabileceğiniz gibi beğendiğiniz başka bir renk seçeneği ile de kombinlenebilir .

Kişiye özel mutfak ve banyo bankolarınız mobilya kaplamalarınız takıldıktan sonra ölçüsü alınıp bire bir uygulama alanına ısı ile şekillenerek franke tezgah akrilik tezgahı istediğiniz renk ve tasarım modelde tamamı ile size özel hazırlayabiliriz.

Laz Mermer Ailesi olarak sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterli saygılarımızla.

Franke Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Franke Tezgah Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Franke Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir Mutfak Masası ve Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Franke Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 1.800₺ den başlayan Franke MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button