LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Porselen Tezgah

Porselen Tezgah porselen kil ve cam bileşimiyle üretilen yaklaşık 162 x 324 ölçülerinde dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve  iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Porselen Tezgah kalınlık olarak 6mm,10mm, ve 12mm ölçülerinde üretilmekte olup, mutfak tezgahı banyo tezgahı ve bankolarda porselen masa 3cm ve 4 cm olarak birleşim noktası ile sunulmaktadır. Tasarımlara hafiflik ve kolaylık sağlıyor trendleri kovalayan tüm yapı projelerinin ilham kaynağı olan  porselen tezgah bu eşşsiz malzeme teknolojisini doğal cilalı hafif dokunulmuş ve  yakılmış yüzey çeşitleri ile mutfak tezgahları ve mobilya gibi bir çok alana taşıyor.

Porselen Tezgah antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir tezgah ürün gurubudur .

 • Porselen Tezgah seramik plakalar, 1620x3240mm, 12mm kalınlığında, mobilya dünyasından yatay yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır.
 • Mükemmel teknik performans için, porselen yüzeyler, maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.
 • Estetik erdemleri ve geniş formatı, gerçek sanatsal artıları, malzemenin doğal ortamdaki sürekliliğini garanti eder, doğal ve sofistike renk seçenekleriyle karşınıza çıkar.

Porselen Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Porselen Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Porselen evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Porselen Tezgah Özellikleri

Hijyenik Yüzey

Poselen Tezgahları bakteri barındırmama özelliği sayesinde hijyenik bir yüzeye sahiptir.

Gıda Teması için Uygun

Poselen Tezgah hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

Mekan

Poselen Tezgah  eşsiz yüzeyi sayesinde hem kapalı hemde açık alanlarınız da kullanmak için uygundur.

Kolay Temizlik

Poselen tezgahlarınızı gözeneksiz yapısı sayesinde kolay temizleyebileceğiniz gibi temizlik maddelerine karşı dirençlidir.

Asit ve Alkalilere Dayanıklıdır

Poselen Tezgah, mutfak ve banyolarda günlük kullanımda yer alan malzemelerde bulunan baz ve asitlere karşı yüksek dayanım gösterir.

Isı

Poselen Tezgah ısı ve yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklıdır.

Mantar ve Küf

Üzerinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen gözeneksiz yapısıyla Poselen Tezgah yüksek hijyen sağlar ve mantar ve küf oluşumuna izin vermez.

Boyutsal Kararlılık

Poselen Tezgahları projenize uygun istediğin ölçüde sipariş verebilirsiniz.

Porselen Tezgah Kullanım Kılavuzu

Düzenli Temizlik

 • Porselen Tezgah gözeneksiz yapısı sayesinde nemli bir bez ve sabunla veya yumuşak bir deterjanla yapılacak bir temizlik Porselen yüzeyin harika görünmesi için yeterli olacaktır.
 • Temizlikten sonra sabunu sıcak suyla durulayın ve bir bez veya kağıt havlu ile kurulayın.
 • Bir diğer seçenek de temizliği sirke ve su karışımıyla yapıp sonra durulamaktır.
 • Aşındırıcı etkileri nedeniyle partikül ihtiva eden temizlik ürünlerini kullanmayınız.
 • Jel veya sıvı türünde olan temizlik malzemelerini tercih ediniz.

İnatçı Gıda Lekeleri

 • Nemli bir bez veya kağıt havlu üzerine bir miktar aşındırıcı olmayan ve düşük oranda çamaşır suyu içeren bir deterjan dökünüz.
 • Yüzeyi dairesel hareketlerle silerek temizleyiniz ve hemen durulayınız.
 • Metal izi pas gibi zorlu lekelerde bu deterjandan az bir miktar bulaşık süngerinin yüzeyine dökünüz, hafifçe ovalayınız ve hemen durulayınız.
 • Porselen Tezgah  yüzeyinizi ilk günkü görünümüyle muhafaza etmek için düzenli aralıklarla temizlemenizi tavsiye ederiz.

Dayanıklılık

 • Porselen Tezgah  kırılma, çatlama, çizilme ve lekelere karşı dayanıklıdır.
 • Buna rağmen farklı nesnelerden gelebilecek aşırı darbe ve basınçtan zarar görebilir.
 • Her yüzey gibi güçlü kimyasallara maruz kaldığında zarar görebilir.
 • Porselen Tezgah  yüzeyleri çizilmeye karşı dayanıklı olsa da keskin ve sivri aletlere maruz bırakmayınız.
 • Bir kesme tahtasının kullanılması her zaman tavsiye edilir.

Tortular

 • Gıda artığı, sakız vb. kurumuş yapışkan artıkları öncelikle plastik veya tahta bir mutfak gereciyle kazıyınız.
 • Sonra nemli bir bez ve deterjanla iz kalmayacak şekilde temizleyiniz sonrasında hemen durulayınız.
 • Yüzey parlaklığına zarar vermemek için zorlu kirleri temizlemek için aşındırıcı bir malzeme kullanmayınız.

Isıl Dayanım

 • Porselen Tezgah  yapısal olarak granit de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye kıyasla ısıya karşı daha dayanıklı olmakla birlikte her yüzey gibi ani ve hızlı ısıl değişimlerden zarar görebilir.
 • Bu yüzden her türlü elektrikli ısıtma ve pişirme cihaz ve gerecinin altında her zaman nihale kullanılması önerilir.
 • Ateşten yeni alınmış ve sıcak tencere-tava vb. pişirme gereçlerini doğrudan Porselen Tezgah  yüzeyine koyabilirsiniz.

Porselen Tezgahlar Bayi

Firmamız Laz Mermer Porselen Tezgah Markalarının  Laminam,Dekton,Neolith,Sapienstone,İnfinity Surfaces yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Porselen Tezgah ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda Porselen Tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Porselen Tezgah Ürünleri

Dekton-Tezgah

DEKTON

Dekton Tezgah Porselen Tezgah İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir. Dekton Tezgahları kilden yani topraktan üretilmektedir. Gözeneksiz dokusu ile sıvı emmez, bakteri üretmez, leke tutmaz, çizilmez, yanmaz bir üründür.

Neolith-Tezgah

NEOLİTH

Neolith Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır. Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Neolith tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Laminam-Tezgah

LAMİNAM

Laminam Tezgah porselen ve cam bileşimiyle üretilen 162 x 324 ölçülerinde dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Parmastone-Tezgah

PARMASTONE

Parmastone seramik plakalar, 160x320 12mm kalınlığında, mobilya dünyasından yatay yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır. Mükemmel teknik performans için, Laminam yüzeyler, maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.

Sapienstone-Tezgah

SapienStone

SapienStone mutfağı çok çeşitli renklerde giydirir. İmza farkımız mı? SapienStone, yüzeyine daha gerçekçi bir görünüm kazandıran damarlarla doldurulmuş tam gövdeli bir porselendir: başka hiçbir üründe eşsiz bir görünüm.

infinity-surfaces-tezgah

İnfinity Surfaces

Infinity büyük boyutlu porselen taş ürünleri, zemin ve duvar uygulamaları için ideal çözümdür ve çarpıcı mobilyalar oluşturmak için veya yapışkan duvar kaplama sistemlerinde veya giydirme cephelerde dış cephe kaplaması olarak kullanılabilir. Tüm Infinity ürünleri tamamen İtalya'da üretilmektedir

T-One-Porselen-Tezgah-Logo

T - One Kale

T-One Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir. Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

lamar-porselen-tezgah

Lamar Porselen

Lamar Porselen Tezgah Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır. Lamar Porselen Tezgah Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.

Level-Stone-Tezgah-Logo

Level Stone

Levelstone tezgah, büyük boyutlu seramik plakaların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir markadır. Döşemeler mutfaklar ve banyolar için tezgahlar, masalar, kapılar, zeminler ve duvarlar için mükemmeldir.

Marmicera-Porselen-Logo

MARMİCERA PORSELEN

Marmicera Tezgah Marmicera, üstün İtalyan teknolojisi ile üretilen, farklı ebatlardaki çeşitlerine ulaşabileceğiniz porselen levhaları hayatınızın her noktasında kolaylıkla kullanıma sunan bir porselen markasıdır. Bu plakalar, tüm kullanım amaçlarına uygun şekilde farklı kalınlıklarda, çok çeşitli dokularda sunulmaktadır.

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button