Silestone-Logo-Görsel

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Silestone Tezgah

Silestone Tezgah ithal ispanya üretimi bir üründür. Silestone  kuvars yüzeylerine sahip olan bu ürün ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen üründür.

Zengin renk seçenekleri ile göz kamaştırmaktadır. Mat ve parlak yüzeyler olarak üretilmektedir.

Silestone Kuvars tezgah 25 Yıllık Garanti olanağına da sahip bir üründür.

Firmamız bünyesinde üretimi yapılan Silestone Tezgahları olumsuz bir durumda firmamız Laz Mermer yetkililerin incelemesi ve resmetmesi ile silestone firması ile iletişime geçerek en kısa sürede sonuca ulaşarak üründen veya firmamızdan kaynaklı şikayetlere en hızlı şekilde müdahale etmektedir.

Dilerseniz Silestone  Renk Kartelası – Silestone  Görselleri – Silestone Tezgah Fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tezgahlarda yüzeyler görselliği yansıtmakta ve Kuvars özelliği bulunan her tezgah gurubunda farkını hissettirmektedir. Silestone Kuvars yüzeye sahip olup ülkemizle beraber dünyada da ilgi gören ve kullanılan Mutfak Tezgahlarıdır. Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Silestone ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Aşağıda bulunan tabloda Silestone hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Silestone Özellikleri

Silestone Hijyenik Özelliklidir

Silestone 50 den fazla renge sahip olup 2 farklı yüzeye sahiptir.

Bakteri barındırmayan tamamı ile hijyenik bir üründür.

Silestone Dayanıklıdır

Sıvı emmez orta sıcaklıktan etkilenmez.

İçeriği kuvars doğada bulunan en sağlam ve en dirençli çizilmesini minimuma indiren maddeyi bulundurur.

Silestone Temizliği Pratiktir

Temizliğinde asitli bir malzeme kullanmadan silinebilir.

Günümüz de kullanılan beyaz krem bulaşık temizlik malzemesi ile çok rahat silinebilir.

Tasarımı Dikkat çekicidir

İki farklı yüzeye sahip olan silestone mat silik ve parlak olarak mutfağınızın tasarımında büyük rol alır.

Kullanım Alanları

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin ve zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Silestone Bayi

Firmamız Laz Mermer  diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Silestone markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Silestone ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda silestone tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim maltepede hizmetinizde olacaktır.

Silestone Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Silestone Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü Silestone Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Silestone Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 3.000₺ den başlayan Çimstone MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Silestone Tezgah Modelleri

Mutfak Tezgahı için bir çok teknik özelliği içinde bulunduran Silestone Tezgah serileri sayısız projede uyguladığımız ürünlerdir.

Silestone

Tezgahlar sadece mutfaklar ile anılmazlar. Banyolar, zeminler ve duvar kaplamaları içinde kullanımları yaygındır.

Silestone Tezgah ürün gurubuda tam bunun içinde yer almaktadır. Üretimindeki %94 kuvars özelliği nedeni ile olağanüstü bir dayanıklılık ve sertlik sunmaktadır.

Bir çok farklı yüzeyde tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri budur. Mutfak ve Banyo dekorasyonu için müşterilerimizin önceliği daima dekoratif görünüm olmuştur ancak bilinçli tüketiciler uzun ömürlü olması dayanıklı yapısı ile de ilgilenmektedir.

Neden Silestone Tercih Etmelisiniz?

Tezgah tercihinde ön planda göze hitap etmesi olurken kullanıcı deneyimi sunması da ihtiyaçlardan biridir. Silestone kahve, şarap, limon suyu, zeytin yağı, sirke, makyaj malzemeleri gibi günlük yaşamda sıkça kullandığımız maddelerin oluşturabileceği lekelere karşı yüksek dirençli, gözeneksiz bir yüzeydir.

Renk alternatifi ve seçiminde de diğer muhtelif tezgahlara göre daha fazla seçenek sunmaktadır. Silestone Tezgah Renk Kartelası içinde yaklaşık 90’a yakın tezgah rengi bulunmaktadır.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button