Dekton-Tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Dekton Tezgah

Dekton Tezgah Porselen Tezgah İthal Olup Yurt Dışında Üretilmektedir.

Dekton Tezgahları kilden yani topraktan üretilmektedir.

Gözeneksiz dokusu ile sıvı emmez, bakteri üretmez, leke tutmaz, çizilmez, yanmaz bir üründür.

Oldukça renk çeşitliliğine sahip olan Dekton Tezgah mat ve parlak olarak üretilmektedir.

Porselen Tezgah adından da anlaşıldığı üzere son derece nitelikli ve dekoratif ürünlerdir Dekton tezgah da bu özelliği ile seçim yapmakta zorlananlara farklılık yaratması ile kolaylıklar sunar. Oldukça fazla tezgah rengi sunan bu üründe uzun zamandır uygulayıcı pozisyonda olan firmamız yaşam alanları ve çeşitli yapılarda bir çok uygulamaya imza atmıştır.

Dekton, binlerce yıldır yüksek sıcaklıklara ve basınca maruz kaldığında doğal taşın maruz kaldığı metamorfik değişimin hızlandırılmış bir versiyonunu temsil eden yüksek teknoloji ürünü özel Sinterized Parçacık Teknolojisini kullanır.

Sinterlenmiş parçacık teknolojisi, en ileri teknoloji endüstrilerinden gelen yenilikçi prosedürleri sentezler. Bu evrim, yeni bir süreç, devrim niteliğinde bir malzeme ve öncü bir ürün üretebilen teknolojik ve endüstriyel bir sıçramayı temsil eder.

Elektronik mikroskopi, DEKTON‘a özel sinterleme ve ultra-sıkıştırma işleminin bir sonucu olarak malzemenin sıfır gözenekliliğini tam olarak anlamamızı sağlar.

Dekton piyasada ki çizilmeye karşı en dayanıklı ürün olduğu gibi bıçak kaymaları dahi Dekton’u çizemez.

Dekton Tezgah Bayi

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Dekton Yetkili Bayi olarak hizmet vermekteyiz.

Dekton Tezgah 10 Yıllık Garantisi İle ürün kalitesini öne çıkarır. Olabilecek sorunlar karşısında firmamız Laz Mermer’in denetleyip resmetmesi ile ve Dekton Porselen Tezgah Firması ile iletişime geçerek en hızlı sonuca ulaşılır.

Dekton Renk Kartelası – Dekton Modelleri – Dekton Fiyatları ve Detayları İçin Bizimle İletişime Geçin

Dekton porslen tezgah vb ürünler neolith  laminam sapienstone  parmastone lamar porselen tezgahlar da bulunmaktadır. Yanı sıra kuvars ürünler çimstone belenco coante calisco sadestone silestone ürünleride bulunmaktadır. Doağltaş mermer granit onxy çeşitleri ilede hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Dekton Özellikleri

Dekton seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir.

Dekton (3200mm x 1440mm) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor.

Çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemiz de kolaylık sağlıyor.

Dekton üç farklı kalınlığa sahip 8mm. 12 mm. 20 mm. olarak plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor. Dekton yanmaz ateşten kimyasallardan etkilenmez çizilmez darbelere karşı dayanklıdır bankolarda tezgahlarda iç cephe dış cephe alanlarında kullana bilirsiniz .

Dekton Tezgah Kullanımı

Dekton kullanımı ve bakımı kolaydır.

Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Dekton Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir temizlenebilir.

Dekton Uygulama Alanları

Dekton seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak da bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Dekton Nerelerde Tercih Edilmektedir?

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz. Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.

Dekton ispanya bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb. yerler için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir.

Laz Mermer olarak porselen ürünleri özenle imalatını ve montajını yapmaktayız bizimle tanışmadan karar vermeyin yerie tespit ölçülendirme yaptıktan sonra özenle imalat aşaması ve montajını yapma gayret gösteriyoruz önceliğimiz sizlerin memniniyeti yaptığımız işler referansımız biz siz var oldukç varız daima hizmetinizdeyiz. 

Bir çok yapı söktörü öncü firmalarla çalışmakta hizmet vermekteytiz ürün seçiminde doğru ve sizin istekleriniz doğrultusunda ilerlemeye özen gösteriyoruz . Bir günlük değil ömürlük bakış açımızla size daiama hizmet vermek isteği ile ilk günkü iş aşkı ile hizmet vermekten memnuniet duyuyoruz .

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button