Granit-Masa

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Doğal taş ürünlerin de ürün garantisi yoktur sadece işçilik garantisi vardır . Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Granit Tezgah

Laz Mermer olarak siz değerli müşterilerimize bir çok alanda uygulanabilir Granit Tezgah Modelleri ile hizmet vermektedir. Banyo, Mutfak, Zemin ve Cephelerde hem kullanışlı hemde estetik bir çok modelimizde sizlerleyiz.

Premium yüzey granit seçimimiz 250’den fazla renk çeşidi sunmaktadır. Granit tezgah ihtiyaçlarınızın mutfak, banyo veya diğer yüzeyler ile tüm projeniz için mükemmel çeşitlerimiz mevcuttur. Tüm granit tezgah plakaları stokta ve hızlı teslimat için hazır.

Granit maliyeti, önceki yıllarda olduğundan daha azdır. Bu nedenle, her zamankinden daha uygun maliyetlidir, bu yüzden bizi bugün arayın veya uğrayın ya da evinizi veya işinizi nasıl dönüştürebileceğinizi gösterelim .

En iyi arıyorsanız, tezgah granit mükemmel bir seçimdir! Granit Tezgah Deposu, toptan fiyatlardan seçim yapabileceğiniz inanılmaz bir granit renk çeşidine sahiptir . Granit tezgahınızı satın almak için showroomumuza uğrayın.

Granit Tezgah Depo, mutfağınızın yeniden şekillendirilmesi için mükemmel bir tezgahı Laz Mermer sağlayabilir! Mutfak tezgahları konusunda sizi yönlendirebilir ve mutfak tezgâhı projeniz için mükemmel olan tezgahı sizin için tasarlayabilirler.

Granit, yapıları dış etkenlerden koruması, yapı içi iklimi muhafaza etmesi, periyodik bakımlara ihtiyaç göstermemesi, ışığı yansıtması ve parlaklığı uzun süre koruyarak ilk günkü görüntüsünü yıllarca kaybetmemesi gibi fiziksel özelliklerin yanı sıra zengin renk ve doku seçenekleriyle, modern mimaride tercih edilen bir yapı malzemesidir.

Günümüzün en dayanıklı ve estetik yapı malzemesi olan granit, zengin renk ve doku çeşitliliğine sahiptir. Kolay temizlenebilir oluşuyla da iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek en işlevsel ve hijyenik malzemedir. Granit Türkiye’de Bursa,Muğla,Bilecik,Kütahya,Kastamonu,Elazığ Şehirlerinde Çıkmaktadır.

Granit Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Granit Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Granit evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Granit Tezgah Özellikleri

Granit Nedir?

Granit, sert, kristal yapılı minerallerden meydana gelen taneli görünüşlü magmatik derinlik kültesidir.

Granit; Plüton içindeki taneler çoğunlukla gözle görülebilir büyüklüktedir. Granitin esas mineralleri feldspatın ortoklas cinsi ile az miktarda plajioklas ve kuvarstır. Ayrıca mika, hornblend, piroksen ve ikinci gruba giren turmalin, apatit, zirkon, grena, manyetit gibi mineraller de bulunabilir.

Granit Renkleri

Granitlerin renkleri, genellikle açık olmakla birlikte, içindeki feldspatların ve diğer minerallerin cins ve miktarına göre gri, pembe, kırmızımsı olabilir.

Granit Çeşitleri

Granitler, yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Granitler çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Granitin yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada granitler; dayk, silis ve batolitler halinde bulunabilir.

Granit Kullanım Alanları

Granitler yollarda parke ve bordür taşı, yapılarda yapı taşı olarak çok eskiden beri bol miktarda kullanılmaktadır. Granitler aşınmaya, basınca, darbeye karşı dayanıklı, güzel renkli ve iyi cila kabul eder.

Granitlerin atmosfer tesirlerine ve ayrışmaya karşı direnci yüksektir. Granitler günümüzde daha çok parke ve bordür taşı ve bazı büyük yapılarda kaplama taşı olarak kullanılmaktadır.

Eski çağlarda üretimi ve işlenmesi çok zor şartlarda gerçekleştirilen granit, günümüzde gelişmiş metotlarla üretilmekte ve yüksek teknoloji ile işlenerek yapı sektörünün dış cephe kaplamasından zemin döşemelerine, merdivenlerden mutfak ve banyo tezgahlarında, asansör sövelerinden şöminelere kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Granit Bileşenleri

Granit, yer içinde 400 C civarında bir ısıya sahip olup, soğuması birkaç bin yıl gibi çok uzun bir zamanı kapsar. Bu ısı aynı zamanda jeotermal suların da kaynağıdır.

Yer içine süzülen suların, granitlerin çatlakları arasındaki hareketi, hem granitin yüksek ısısı ile su sıcaklığını arttırır hem de çözünebilir haldeki mineraller suyun bünyesine dahil olur. Jeotermal suların oluşumu bu şekilde gerçekleşir.

Granit Tezgah  Fiyatları 

Granit tezgahlar 850₺ 1.600₺ arası değişmektedir. Ölçüye freye renge göre.

Granit Tezgah Çeşitleri

 

Granitler, yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Granitler çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. Granitin yeryüzünün temelini teşekkül ettirdiği kabul edilmektedir. Doğada granitler; dayk, silis ve batolitler halinde bulunabilir.

Diğer Tezgah Markaları

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button