Lg-Hausysusa-Logo

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Lg Akrilik Tezgah

Lg Akrilik Tezgah  doğal mineraller ve renk pigmentleri ile ustaca birleştirilmesi sonucunda oluşan pürüzsüz, emici olmayan, şekil verilebilen, görünmeyen ek yerleri ile birleştirilebilen, olağanüstü estetik, kullanışlı ve hijyenik bir malzemedir. Hi-Macs® bu avantajları ile sonsuz kombinasyonlar sunar!

Gerçekte 12 mm olmasına karşın özel üretim teknikleriyle 40mm kalınlığa ulaşır, süpürgeliklerde istenilen ölçü uygulanır. Hatta istenirse üst dolap ile tezgah arası seramik ya da cam yerine tamamen akrilik uygulanabilir. Bu da ekyerlerinin ortadan kalmasında, duvarın leke ve yağ tutmamasına kadar birçok dezavantajı ortadan kaldırır.

Siz de hem hijyenik hem de dolu dolu gözüken bir mutfak tezgahına kavuşmuş olursunuz.

Lg Akrilik Tezgah Fiyatları

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Lg Akrilik Tezgah Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Lg Tezgah için bir çok farklı renk seçimi yapabilir Mutfak Masası ve Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Lg Akrilik Tezgah Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 1.800₺ den başlayan Lg Tezgah MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Lg Akrilik Tezgah Bayi

 

Lg Akrilik Tezgah Özellikleri

Lg Akrilik 1968 yılından bu yana üretilen akrilik yüzeyler 1990 lara geldiğinde genelde Mutfak Tezgahı olarak tasarımlarda yer buluyordu. Bunun başlıca sebepleri, kendine özgü bir yüzeyinin olması, ek yerlerinin özel yöntemlerle birleştirildikten sonra ek yerlerinin belli olmaması, yüzey pürüzlülüğünün en az seviyede olmasından dolayı, sıvı maddelere karşı emme yapmaması ve bu sayede, çay, kahve, sirke gibi maddelere karşı ekstra dayanıklı olmasıydı. Bu sayede bakteri üremesini engellemesi onu daha da hijyenik yapmaktaydı. Bu sebeple her geçen gün daha da popüler hale gelmiştir akrilik tezgahlar.

Aradan geçen 20 yıldan sonra hala en belirgin kullanım alanının Mutfak Tezgahları olmasının nedenleri de saydığımız bu özelliklerdir. Bunlara ilave olarak, güneşin UV etkilerine, çizilmelere, ani ısı değişimlerine, 270 dereceye kadar dayanıklı olması da eklenerek Hi-Macs Akrilik panellerini benzersiz kılmış ve ilave renk seçenekleri ile de mutfakalara tasarım zenginliği getirmiştir.

Lg Akrilik Tezgah Kullanım Kılavuzu

Akrilik yüzeyler ısıl işlem gördüklerinde; doğası gereği esneyebilmektedirler. Tasarımlarınız, hayallerinizle sınırlıdır. Yapacağınız tasarımlara, ehil imalatçılarımızın, özel tekniklerle şekillendirdikleri akrilik paneller, tasarımlarınızın şeklini alır. Size de gerçekleşen hayallerinizi izlemek ve bundan haz almak kalır.

Akriliğin nasıl şekillendirildiği konusunda şirketimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button