Sapienstone-Tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

Sapienstone Tezgah 

SapienStone, özellikle evlerde, restoranlarda ve ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmış ilk porselen döşeme tezgah yüzeyleridir.

 

SapienStone’un plakaları seramik killerden ve mineral renklendiricilerden üretilmiştir ve bu benzersiz üretim süreci sayesinde, bu plakalar ısı, ışık veya kimyasal temizleyiciler ve dezenfektan ürünlerle değiştirilmeyecektir.
SapienStone, özel, dinamik bir görünüm oluşturmak için alanınızı eksiksiz bir renk ve yüzey yelpazesiyle süslüyor. Bu seri, ultra modernden daha klasik ve geleneksel stile kadar çeşitli zevklere hitap eden ürünleri içerir. Tüm ürünler, evde veya ofiste mükemmel cilalı görünümü garanti eden mermer damarlı tam gövdelidir.

SapienStone ayrıca banyo tezgahı olarak veya iç veya dış mekan kullanımı için masa üstü olarak kullanılabilir. Ürünümüzün gelişmiş teknik performansı, hem zemine hem de duvara uygulamaya izin verir. Cilalı ve entegre bir görünüm için her yüzeyde aynı rengi kullanın veya biraz daha cesur bir şey için serimizdeki farklı renkleri birleştirin. Seçim gerçekten sizindir.

SapienStone tüm dünyadaki mutfak ve banyo perakendecileri mağazalarında mevcuttur. Kişiselleştirilmiş tezgahınızı seçerken, memnuniyetinizi garanti altına almak için ölçümler almak ve ürünü imal etmek için sertifikalı bir profesyonel hazır bulundurmanız tavsiye edilir. SapienStone’un size bir profesyonel önermesini isterseniz, lütfen aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçin.

 
 
 
 
 

Sapienstone Mutfak Tezgahı

Mutfak tezgahı iki temel amaca hizmet eder: tasarımın amacı – mükemmel görünüme ulaşmak ve yemek hazırlama ve diğer günlük kullanım gibi daha pratik amaçlar. SapienStone’un yüksek kaliteli ürünleri her iki işlevi aynı anda yerine getirebilir.

Tasarım açısından renk paletimiz, ürünün her türlü mobilya ve aksesuarla eşleştirilmesine olanak tanır. Tasarımınızı tamamlamak ve iltifat etmek için doğal veya cilalı yüzeylerde bir dizi renk mevcuttur.

Pratik açıdan ürünümüz hijyenik , emici olmayan bir yüzeydir ve tezgahın gıdayla doğrudan temas etmesini sağlar.

Ürünümüz doğal olarak termal şoka dayanıklıdır , bu nedenle sıcak tencere ve tavalar çalışma yüzeyine güvenli bir şekilde yerleştirilebilir.

 

 

 
 
 
 

Sapienstone’un Teknik Özellikleri

SapienStone, doğal olarak yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır . SapienStone, ahşap, laminatlar ve kuvars ürünlerinden farklı olarak, yangın durumunda yanmaz ve üzerine sıcak bir kahve demliği veya tava koyarsanız termal hasara uğramaz. SapienStone’un levhaları, güneş ışığı özelliklerinin hiçbirini değiştirmediği için açık havada da kullanılabilir.

SapienStone’un çizilme direnci diğer ürünlerden daha iyidir. Ahşabın, laminatların ve kuvars tezgahların çizilme nedeniyle sürekli hasar gördüğü durumlarda, SapienStone’un sert yüzeyi günlük aşınma ve yıpranmaya dayanabilir – ve renk veya parlaklık eklemek için diğer malzemelere uygulananlar gibi renkli reçineler veya koruyucu boyalar kullanmıyoruz.

Belki de en iyisi, SapienStone özel bir bakım veya dikkat gerektirmez . SapienStone ürünlerinin tümü normal sabun ve sıcak su veya genel temizlik ürünleri ile temizlenebilir. Öyle kimyasallara dayanıklı ve asitleri limon ve sirke dahil, her türlü.

SapienStone, özellikle mutfakta kullanılmak üzere tasarlanmamış diğer markalara göre sayısız fayda sunan, özellikle mutfak düşünülerek tasarlanan ilk porselen italyan levha markasıdır.

 
 
 

 

 
 

Sapienstone’un Diğer Uygulamaları

SapienStone aynı zamanda banyo tezgahı olarak da kullanılabilir .
Güzelce özelleştirilmiş bir banyo tezgahı için yüksek performanslı bir porselen levha gereklidir . Diğer birçok tezgah malzemesi, sıcak bir saç kurutma makinesi veya oje çıkarıcıyla kolayca zarar görebilir. SapienStone değil!

SapienStone levhalar, hem iç hem de dış mekan kullanımı için masa üstü olarak da kullanılabilir. Bu plakalar, güneş ışığında solmayan ve yazın ve kışın aşırı sıcaklıklara kolayca dayanabilen çeşitli renklerde mevcuttur.

 

Sapienstone Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi Sapienstone markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz Sapienstone ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda Sapienstone Tezgah uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Sapienstone Tezgah Fiyatlari

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. Sapienstone Tezgah Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.

Sapienstone Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Projenize göre Sapienstone Tezgah Metretül fiyatları değişiklik gösterecektir. Ortalama bir başlangıç fiyatı vermemiz gerekirse 450€ den başlayan Parmastone MT fiyatları bulunmaktadır. Renge Free’ye Göre Değişmektedir. Yinede güncel fiyat alımı için bizi arayabilir ve projeniz için teklif alabilirsiniz.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button