infinity-surfaces-tezgah

LAZ MERMER

Garanti Kapsamı

Ürünlerle alakalı garanti kapsamı, hatalı plakanın tezgah veya evyenin sökülmesi ve yeni plakanın tezgahın evyenin montajı gibi uygulama faaliyetlerini kapsamaz. Ayrıca su tesisatı, elektrik tesisatı, duvar veya yer karosu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tezgahın değişimi esnasında herhangi bir ilave veya destekleyici işçilik, onarım veya modifikasyonu da kapsamaz. Bu tür işlerin tümü tüketicinin sorumluluğundadır. Uygulamacı firma olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı ve marka garanti kapsamında olan değişimler için işçilik ücreti tüketiciye yansıtılır. Tüketici bu şartlar altında aldığı ürünün hükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır.

İnfinity Surfaces Tezgah

Infinity, mutfak tasarımı ve yenilemesi için, tezgah, ada masaları, backsplashes, lavabolar ve daha fazlasının oluşturulması için mükemmel bir malzeme sağlar .

Mutfak, zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz, hayal gücünün ve özgürlüğün serbest bırakıldığı yerdir.

Yenilikçi ekstra büyük boyutu, kusursuz tasarımı ve zarif detayları ile Infinity, kullanıcıların bu plakaların teknik özelliklerinin en yüksek hijyen ve konfor standartlarını garanti ettiğinin bilincinde olarak, arkadaşlarıyla ve aileleriyle yemek pişirip tadını çıkarmalarına olanak tanır.

İdeal mutfak tezgahı için gerekli olan maksimum performans, mükemmel kalite, trend görünüm, dayanıklılık ve yüksek ısı direnci ve Infinity’de hepsi var. Infinity büyük ebatlı porselen plakaların teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde mutfak tezgahının lekelenmesi, çizilmesi veya tahrip edilmesi endişesi yaşamadan her türlü tarifi deneyebilirsiniz.

İnfinity Surfaces Tezgah Özellikleri

Modern ve zarif bir backsplash olmadan hiçbir mutfak tamamlanmış sayılmaz, bu nedenle Infinity 6 mm plakalar istediğiniz üst kısım için mükemmeldir. Tezgaha uyacak doğru rengi bulmak, tasarımlarımızın çoğu farklı kalınlıklarda mevcut olduğu için kolaydır. Lavabo muhtemelen mutfaktaki en önemli eşyalardan biridir, bu nedenle ısıya, donmaya ve kire dayanıklı ve tamamen emici olmayan bir şeye ihtiyacınız vardır. Gözeneklilik derecesi% 0,05 olan Infinity, bulabileceğiniz en az gözenekli teknik malzemedir. Üstünüzü Infinity porselen evyeyle tamamlamak, mekanlarınıza tutarlı, şık ve modern bir görünüm kazandıracak ve evye, mutfağınızın geri kalanıyla mükemmel ve kusursuz bir şekilde uyum sağlayacaktır.

Geniş Infinity mobilya yelpazesi, iç tasarımlarınıza modern ve zarif ruh halleriyle farklı görünümler kazandırabilir. Levhalarımızın farklı kalınlıkları, kullanıcıların harika raflar, dayanıklı masalar ve – neden olmasın – lamba tasarlamalarına yardımcı olabilir.

İnfinity Surfaces Tezgah Modelleri

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel

İnfinity Surfaces Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

İnfinity Surfaces evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

İnfinity Surfaces Tezgah Bayi

Firmamız Laz Mermer diğer tüm tezgah markalarında olduğu gibi İnfinity Surfaces markasınında yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Kullandığınız yada yeni uygulama yapmak istediğiniz İnfinity Surfaces ürünleri için firmamızı arayabilir, fiyat alabilir yada özel projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız bir çok alanda İnfinity Surfaces uygulaması yapmış olup önceliğimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bize bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın!

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Diğer Tezgah Markaları 

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button