Samsung Staron Akrilik 

Basit, modern ve sofistike Staron’un Kentsel Serisi, sade ve endüstriyel olarak ilham alan renklerle karakterize edilir; ticari alanlar ve minimalist konut uygulamaları için mükemmeldir. Dayanıklı ve ultra hijyenik Staron Katı Yüzeyler benzersiz tasarım esnekliği, renk seçimi ve bakım kolaylığı sunar; bunların tümü kliniklerde, hastanelerde, eczanelerde ve çok çeşitli diğer sağlık tesislerinde kullanım için katı standartları aşmaktadır. Samsung Staron Tezgah baştan sona homojen olduğu için zımparalama ve cilalama ile orijinal durumuna geri döndürülebilir ve eğer hasar görürse.

Samsung Staron Tezgah Fiyatları 

Samsung Tezgah Fiyatları 

Samsung Staron Bayi  

Samsung Tezgah Bayi

Samsung Tezgah Fiyatı

Samsung Akrilik Nedir

Staron, Premium Katı Yüzey Staron hemen hemen her tasarım fikrinin gelişmesine izin verir. 100’den fazla renk ve desende mevcut olan Staron neredeyse herhangi bir şekil veya iç metin oluşturmak için kolayca üretilir ve akan eğriler halinde ısıyla şekillendirilmiştir. Dikişler yapıştırılmış ve parlatılmış Kesintisiz duvarlar, sütunlar, ekran armatürleri ve diğer tasarımlar için. Staron gözeneksiz olduğu için uygulamalarda kullanım için onaylanmıştır doğal taş sağlık ve yemek servisi gibi değildir. Tasarımcılar ve dekoratörler özellikle Staron’lardan etkilendi Yüce renkler ve Yüce koleksiyonunun doğal desenleri.

Samsung Akrilik Özellikleri

Tempest, doğal elemanların zarif desenlerini katı yüzeyin dayanıklılığı ve işlenebilirliği ile birleştirir. Bu renk seçenekleri, elmas benzeri partikül ve değerli metallerin parlaklığını gösteren bir yarı saydamlığa sahiptir. Göz kamaştırıcı, yansıyan ışığın ihtişamı her alanda gerçek bir zarafet yaratır.

Neden Samsung Akrilik 

Çeşitli renk ve desenleri olan iç mekan malzemesi Staron; kavisli, eksiz biçimde işlenebilir,
bakımı kolaydır ve bu sayede yaratıcı tasarımlara imkan tanır.
Kirlenme, işlenebilirlik sıkıntısı ve sınırlı renk gibi doğal mermer
dezavantajlarının hiçbiri bulunmaz ve aynı zamanda gözeneksiz,
çevre dostu iç mekan malzemesi olarak bilinir.
Staron koleksiyonları; şeffaf katı yüzey olarak
Tempest ve doğal desenleri ile tanınan SUPREME Collection.Samsung Sataron Germany

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button