Lg Akrilik 

Lg Akrilik Tezgah  doğal mineraller ve renk pigmentleri ile ustaca birleştirilmesi sonucunda oluşan pürüzsüz, emici olmayan, şekil verilebilen, görünmeyen ek yerleri ile birleştirilebilen, olağanüstü estetik, kullanışlı ve hijyenik bir malzemedir. Hi-Macs® bu avantajları ile sonsuz kombinasyonlar sunar!

Gerçekte 12 mm olmasına karşın özel üretim teknikleriyle 40mm kalınlığa ulaşır, süpürgeliklerde istenilen ölçü uygulanır. Hatta istenirse üst dolap ile tezgah arası seramik ya da cam yerine tamamen akrilik uygulanabilir. Bu da ekyerlerinin ortadan kalmasında, duvarın leke ve yağ tutmamasına kadar birçok dezavantajı ortadan kaldırır.

Siz de hem hijyenik hem de dolu dolu gözüken bir mutfak tezgahına kavuşmuş olursunuz.

Lg Hausysusa

Lg Hausysusa Modelleri

Lg Hausysusa Özellikleri

Lg Hausysusa Fiyatları

Lg Hausysusa Tezgah

Lg Hausysusa Akrilik

Lg Hausysusa Bayi

Lg Hi Macs Akrilik 

Lg Hi Macs Tezgah

Lg Hi Macs Bayi

Lg Hi Macs Fiyatları

Lg Hi Macs Özellikleri

Lg Hi Macs Modelleri

Lg Tezgah Bayi

Lg Tezgah Fiyatları

Lg Tezgah Özellikleri

Lg Tezgah Modelleri

Lg Akrilik  Özellikleri

Lg Akrilik 1968 yılından bu yana üretilen akrilik yüzeyler 1990 lara geldiğinde genelde Mutfak Tezgahı olarak tasarımlarda yer buluyordu. Bunun başlıca sebepleri, kendine özgü bir yüzeyinin olması, ek yerlerinin özel yöntemlerle birleştirildikten sonra ek yerlerinin belli olmaması, yüzey pürüzlülüğünün en az seviyede olmasından dolayı, sıvı maddelere karşı emme yapmaması ve bu sayede, çay, kahve, sirke gibi maddelere karşı ekstra dayanıklı olmasıydı. Bu sayede bakteri üremesini engellemesi onu daha da hijyenik yapmaktaydı. Bu sebeple her geçen gün daha da popüler hale gelmiştir akrilik tezgahlar.

Aradan geçen 20 yıldan sonra hala en belirgin kullanım alanının Mutfak Tezgahları olmasının nedenleri de saydığımız bu özelliklerdir. Bunlara ilave olarak, güneşin UV etkilerine, çizilmelere, ani ısı değişimlerine, 270 dereceye kadar dayanıklı olması da eklenerek Hi-Macs Akrilik panellerini benzersiz kılmış ve ilave renk seçenekleri ile de mutfakalara tasarım zenginliği getirmiştir.

Lg Akrilik  Kullanım Kılavuzu

Akrilik yüzeyler ısıl işlem gördüklerinde; doğası gereği esneyebilmektedirler. Tasarımlarınız, hayallerinizle sınırlıdır. Yapacağınız tasarımlara, ehil imalatçılarımızın, özel tekniklerle şekillendirdikleri akrilik paneller, tasarımlarınızın şeklini alır. Size de gerçekleşen hayallerinizi izlemek ve bundan haz almak kalır.

Akriliğin nasıl şekillendirildiği konusunda şirketimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sohbet Başlat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button